Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek pożegna się z "Dzień dobry TVN"? To pierwsza taka sytuacja w historii programu

2 min. czytania
21.11.2022 08:23
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek nie będzie dłużej prowadziła "Dzień dobry TVN"? Serwis Pomponik przekazał, że jej posada w programie jest poważnie zagrożona.

Małgorzata Rozenek
fot. Paweł Wodzyński/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła swoje zawodowe marzenie o prowadzeniu programu śniadaniowego w sierpniu 2022 roku. Wówczas celebrytka trafiła do znanej wszystkim śniadaniówki "Dzień dobry TVN". Od tego czasu na ekranie pojawia się regularnie z partnerem programowym - Krzysztofem Skórzyńskim.

Małgorzata Rozenek pożegna się z "Dzień dobry TVN"? 

Pojawienie się Rozenek w "Dzień dobry TVN" wywołało w widzach skrajne emocje. Jedni trzymali za celebrytkę kciuki i pisali, że idealnie nadaje się do nowej roli, tylko potrzebuje czasu na "rozbieg", inni nie zostawiali na niej suchej nitki i wytykali każde, nawet najmniejsze potknięcie.

Redakcja poleca

Perfekcyjna Pani Domu dzielnie znosiła krytykę, a konstruktywne uwagi wzięła do siebie. Żeby spełnić oczekiwania widzów TVN i lepiej wykonywać powierzone zadania, zaliczyła nawet wizytę u logopedy. Czy to wystarczy, żeby utrzymać posadę w programie?

Sytuacja bez precedensu w "Dzień dobry TVN": "Nikogo tak źle nie odbierano"

Jak donosi Pomponik.pl, może się okazać, że starania Rozenek pójdą na marne, a jej dalsza kariera w "Dzień dobry TVN" wisi na włosku. Źródło serwisu twierdzi, że "decyzje na górze już zapadły".

Osoba pracująca w stacji miała przekazać Pomponikowi, że "nikt w całej historii programu nie miał tak złego odbioru i nie budził tak negatywnych emocji".

- Małgosia cieszy się ogromną sympatią kierownictwa i nie można jej odmówić profesjonalizmu, ale ignorowanie miażdżących opinii widzów i internautów nie jest możliwe na dłuższą metę. Hejt, który się na nią wylewa, to sytuacja bezprecedensowa w historii tego programu, a przecież podstawą dobrej śniadaniówki jest sympatia widzów do prowadzących. Bez tego ciężko mówić o choćby nadziejach na sukces - dodaje źródło Pomponika.

Doniesienia o zwolnieniu Małgorzaty Rozenek z "Dzień dobry TVN" odbiły się szerokim echem. Plotki skomentowała mocno zdenerwowana główna zainteresowana, a później komunikat w sprawie wydała także stacja TVN. Widzowie będą ucieszeni?

RadioZET.pl/Pomponik