Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek wyleci z TVN? Jest oświadczenie stacji

2 min. czytania
21.11.2022 16:15

Spekulacje na temat odejścia Małgorzaty Rozenek z programu "Dzień Dobry TVN" odbiły się głośnym echem w świecie rozrywki. Internauci i portale plotkarskie nie pozostawili suchej nitki na prowadzącej śniadaniówkę. Sama zainteresowana nie zareagowała na te plotki ze spokojem. Stanowisko w tej sprawie zajęła też stacja TVN.

Małgorzata Rozenek wyleci z TVN? Jest oświadczenie stacji
fot. Artur Szczepanski/REPORTER

Program "Perfekcyjna pani domu" miał premierę w 2012 roku i prędko stał się telewizyjnym hitem. Prowadząca show Małgorzata Rozenek w towarzystwie kamer odwiedzała zaniedbane mieszkania i pomagała właścicielom uporać się z bałaganem. Po zakończeniu emisji Rozenek nie przestała gościć na srebrnym ekranie.

Ukochana Radosława Majdana umościła sobie wygodne gniazdko w stacji TVN, co pozwoliło jej na dołączenie do grona prowadzących program "Dzień Dobry TVN". Jednak jej obecność w śniadaniówce nie przypadła do gustu wielu widzom.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pożegna się z "Dzień dobry TVN"? To pierwsza taka sytuacja w historii programu

Małgorzata Rozenek odchodzi z TVN? Stacja komentuje

W poprzednim tygodniu Rozenek nie pojawiła się na ekranie. Zamiast niej widzowie mogli zobaczyć Małgorzatę Ohme, co wywołało falę plotek i domysłów. W internecie wrzało. Użytkownicy mediów społecznościowych zwracali się do stacji TVN z prośbą o zachowanie tej zmiany. To z kolei sprawiło, że zaczęto donosić o rzekomym zwolnieniu Rozenek przez TVN.

[Szefowie TVN-u] nie wykluczają, ale skłaniają się do najgorszego, czyli podziękowania Rozenek za współpracę. To byłby dla niej ogromny cios, ale zaakceptuje każdą decyzję — pisał Pomponik, powołując się na informatora.

Rozenek pospieszyła z wyjaśnieniami. Wyraźnie dała do zrozumienia, że nie zamierza rozstawać się z dotychczasową pracą.

— My dalej pracujemy spokojnie, przygotowując dla naszych widzów kolejne ciekawe wydania. Do zobaczenia już za tydzień we wtorek powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Szum wokół rzekomego zwolnienia gwiazdy TVN był na tyle głośny, że sprawę skomentowała sama stacja. Jak donosi serwis Pudelek, dla biura prasowego TVN sprawa jest jasna:

— Są to bzdury wyssane z palca brzmi dosadne stanowisko stacji.

Nie zapowiada się na to, by w najbliższej przyszłości w obsadzie "Dzień Dobry TVN" zaszły większe zmiany. Sama Rozenek — pomimo hejtu, który się na nią wylał — wciąż cieszy się sympatią wielu Polaków, którzy na pewno liczyli na taki obrót zdarzeń. Natomiast ci, którzy mieli nadzieję na odejście gwiazdy, muszą pogodzić się z takim stanem rzeczy.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl, Pudelek.pl, Plotek.pl, Pomponik.pl