Obserwuj w Google News

Rozenek i Majdan przechodzą kryzys? Niepokojące doniesienia

2 min. czytania
16.11.2022 17:08
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan uchodzą za naprawdę zgodne i szczęśliwe małżeństwo, któremu nic nie brakuje. Ale czy na pewno? Tabloidy donoszą, że para ma nie dogadywać się w szczególnie jednej, niezwykle priorytetowej kwestii. Kariera „perfekcyjnej pani domu” okazała się ważniejsza?

Małgorzata Rozenek Radosław Majdan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Małgorzata Rozenek jest już mamą trójki chłopców. Ostatni, Henryk, jest owocem związku z Radosławem Majdanem. Jak donoszą tabloidy, były piłkarz ma marzyć o kolejnym dziecku, jednak w spełnieniu tego celu ma przeszkadzać galopująca kariera żony, aktualnie gwiazdy „Dzień dobry TVN”.

Zobacz także:  Małgorzata Rozenek zniknęła z "Dzień Dobry TVN". Widzowie zachwyceni: "Oby na zawsze"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przechodzą kryzys?

Radosław Majdan ma marzyć o jeszcze jednym dziecku, a mianowicie dziewczynce. Małgorzata Rozenek nie jest zbyt radośnie nastawiona do tego pomysłu, ponieważ w jednej z rozmów z portalem „Jastrząb Post” jasno stwierdziła, że nie ma szans na zrealizowanie tego planu.

-  [Marzy - przyp. red.] o kolejnym dziecku. Ale to jest marzenie, które się nie spełni – mówiła „perfekcyjna”.

Redakcja poleca

- Radosław coraz częściej o tym wspomina, ale Małgosia mówi „nie”. On śni o córeczce, ale jego żona nie podziela tego zdania. Ma przecież trzech synów i teraz skupia się na pracy – powiedziała osoba z otoczenia pary w rozmowie z „Super Expressem”.

Małżeństwo nie daje po sobie poznać, że – o ile to prawda – przechodzą jakikolwiek kryzys. Być może chodzi o też o problemy z zajściem w ciążę. Małgorzata Rozenek jest mamą trójki chłopców, którzy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro.

RadioZET.pl/Se.pl/Jastrzabpost.pl

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska