Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek zniknęła z "Dzień Dobry TVN". Widzowie zachwyceni: "Oby na zawsze"

2 min. czytania
16.11.2022 12:38
Zareaguj Reakcja

Widzowie "Dzień Dobry TVN" byli zdziwieni, kiedy u boku Krzysztofa Skórzyńskiego nie pojawiła się Małgorzata Rozenek. Nie brakowało jednak opinii, że bez celebrytki program ogląda się przyjemniej i powinna na dobre zniknąć ze śniadaniówki. Dlaczego zabrakło jej na ekranie?

Małgorzata Rozenek / Małgorzata Ohme / Krzysztof Skórzyński
fot. VIPHOTO/East News / Instagram @dziendobrytvn

Małgorzata Rozenek spełniła swoje zawodowe marzenie i dołączyła do grona prowadzących " Dzień Dobry TVN". Gwiazda stacji występuje w śniadaniowym formacie u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Choć początki były trudne i nie ustrzegła się błędów, radzi sobie coraz lepiej. Nie brakuje jednak widzów, których celebrytka zwyczajnie drażni i chętnie pozbyliby się jej z programu. Kiedy nieoczekiwanie Małgosi zabrakło, nie kryli swojego zadowolenia. Czy Rozenek na dobre zniknie z "Dzień Dobry TVN"?

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek zniknęła z "Dzień Dobry TVN". To koniec jej przygody ze śniadaniówką?

16 listopada widzowie "Dzień Dobry TVN" mogli zobaczyć, jak Krzysztof Skórzyński radzi sobie w "Dzień Dobry TVN" w parze z Małgorzatą Ohme. Fanów Małgorzaty Rozenek uspokajamy, celebrytka tylko na chwilę rozstała się z formatem. 

- Nie regulujcie odbiorników. Ktoś pracuje, żeby ktoś miał wolne! Serdeczności dla Małgorzaty Rozenek i Filipa Chajzera - napisał Skórzyński na Instagramie.

W komentarzach bardzo szybko pojawiły się głosy widzów, którzy wcale nie tęsknili za Rozenek. Ich zdaniem duet Krzysztofa i Małgorzaty wypadł świetnie, a żona Radosława Majdana mogłaby na dobre pożegnać się ze śniadaniówką.

- Super para, super się ogląda i słucha, może by tak zostało.

- Widać, że Pan Skórzyński odżył, jak zmienił partnerkę do prowadzenia. Błagam, jeśli zależy wam na widzach, a dzięki nim jesteście, to trzeba się pozbyć osoby, która wzbudza same negatywne emocje w widzach. Weźcie wreszcie nasze zdanie pod uwagę, a nie kontrakt.

- Super, miła para. Oglądałam z radością. Oby zmiana na zawsze.

- Najważniejsze, że nie Rozenek - czytamy.

Ciekawe, czy stacja zdecyduje się na eksperyment i zaprezentuje widzom duet Małgorzaty Rozenek i Filipa Chajzera. Może taki skład prowadzących zachwyciłby widzów?