Obserwuj w Google News

Rozenek zaśpiewała w "Dzień dobry TVN". Widzowie drżą: "Zaraz płyta wjedzie" [WIDEO]

1 min. czytania
12.11.2022 15:32

Małgorzata Rozenek zaśpiewała za kulisami "Dzień dobry TVN". Przygrywał jej na fortepianie Krzysztof Skórzyński. Choć była to tylko zabawa, internauci nie zostawiają suchej nitki na "talencie" nowej prowadzącej, i to nie tylko wokalnym. 

Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News, Instagram:@dziendobrytvn

Małgorzata Rozenek od końca sierpnia prowadzi "Dzień dobry TVN". W programie towarzyszy jest znany dziennikarz Krzysztof Skórzyński. Niestety występy duetu na razie nie wzbudzają pozytywnych reakcji, a konkretnie psuje je niedoświadczona w prowadzeniu programów na żywo Małgorzata Rozenek. Widzowie wytykają gwieździe liczne pomyłki, skrzeczący głos i kiepską dykcję. Gros widzów przyznaje w komentarzach, że gdy "perfekcyjna" pojawia się na wizji, przełącza na "Pytanie na śniadanie", gdzie obecnie prym wiodą zakochani Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. 

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek zaśpiewała w "Dzień dobry TVN" 

Sporo negatywnych komentarzy pojawiło się pod nagraniem zza kulis "Dzień dobry TVN", w którym czesana przez stylistkę Małgorzata Rozenek podśpiewuje fragment piosenki Perfectu "Niewiele ci mogę dać", a akompaniuje jej Krzysztof Skórzyński.

Złośliwi internauci określili popisy Gosi jako "wycie" i prosili, żeby produkcja nie eksponowała więcej jej wątpliwego talentu. "Choćby uszami klaskała, to nie da się jej oglądać i słuchać" - grzmią niezadowoleni widzowie. 

Nie, kolejny "talent" czy marzenie do spełnienia? Zabierzcie ja z tv!

Co Wy jeszcze zrobicie, żeby przekonać do oglądania tej Pani? O 8.00 sprawdziłam kto prowadzi i przełączyłam - piszą i żartują, że celebrytka jeszcze gotowa uwierzyć, że potrafi śpiewać. 

Nie daj Boże zaraz płyta jakaś wjedzie - żartują z wszechstronnej gwiazdy DDTVN.

Widzicie kiedyś ten duet na scenie?