Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek zwolniona z „Dzień Dobry TVN”? Jest mocny komentarz gwiazdy

1 min. czytania
21.11.2022 13:43
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała plotki o jej zwolnieniu z „Dzień Dobry TVN”. Gwiazda zabrała głos i zareagowała na medialne doniesienia, uderzając w jeden z portali.

rozenek-zwolniona-z-ddtvn-jest-komentarz-gwiazdy
fot. Artur Zawadzki/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan była świadoma, że jej pojawienie się w „ Dzień Dobry TVN” wywoła skrajne emocje. Przyznała też, że właśnie taki był plan producentów śniadaniowego show, którzy liczyli na wzrost zainteresowania porannym programem TVN. Małgorzacie, mimo jej widocznych starań, wytykane są najmniejsze wpadki. Ostatnio Pomponik podał informację o planach zakończenia współpracy redakcji „DDTVN” z „Perfekcyjną Panią Domu”. Rozenek skomentowała medialne doniesienia.

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje plotki o jej odejściu z „Dzień Dobry TVN”

Gwiazda, z którą skontaktowali się dziennikarze Plotka, gorzko wypowiedziała się o plotkach rozsiewanych przez jeden z portali.

Pomponik po raz kolejny wprowadza swoich czytelników w błąd. Co więcej, zupełnie świadomie. My dalej pracujemy spokojnie, przygotowując dla naszych widzów kolejne ciekawe wydania. Do zobaczenia już za tydzień we wtorek

- powiedziała dosadnie i zaprosiła na kolejne wydanie z jej udziałem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wyleci z TVN? Jest oświadczenie stacji

Według zapewnień Pomponika włodarze stacji zastanawiali się nad rozstaniem z Rozenek przez liczne negatywne komentarze widzów, którym nie przypadła do gustu nowa prowadząca „DDTVN”. Wydaje się jednak, że plotki te nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.