,

To ona zagra Magdę Gessler? Znamy szczegóły filmu o gwieździe TVN

05.05.2023 07:40

Magda Gessler przygotowuje się do produkcji filmu biograficznego. Wiadomo, kto może zagrać ekstrawagancką restauratorkę. Do roli gwiazdy TVN przymierza się znana aktorka.

to-ona-zagra-magdę-gessler-znamy-szczegóły-filmu-o-gwieździe-tvn
fot. Wojciech Olkusnik/Dzien Dobry TVN/East News
loader

Magda Gessler od dawna myśli o nakręceniu filmu poświęconego jej życiu. Początkowo restauratorka chciała, by zajął się tym jej przyjaciel, Pedro Almodovar. Wkrótce okazało się jednak, że reżyser nie zna gwiazdy TVN i nic nie wie o wymarzonej przez nią produkcji biograficznej. To nie powstrzymało Gessler, która pod koniec 2022 roku nieoczekiwanie wspomniała o początku prac nad filmem.

- Na razie prawdopodobnie wychodzi moje wino. Zaraz potem wchodzi być może duża produkcja filmu fabularnego. I moja kolekcja malarstwa. Może na tym do kwietnia poprzestanę - zdradziła wtedy reporterce Jastrząb Post.

Od tej wypowiedzi upłynęło już kilka miesięcy, a Super Express dotarł do najświeższych informacji związanych z powstawaniem filmu o życiu restauratorki. Wiadomo już, kto może się wcielić w postać Magdy Gessler na ekranie.

Katarzyna Figura zagra Magdę Gessler? „Idealnie by się nadawała”

Jeszcze niedawno Pomponik spekulował, jakie wydarzenia z życia Magdy Gessler zostałby pokazane w filmie. Dziennikarze wymienili między innymi tragiczną śmierć jej pierwszego męża, Volkharta Müllera oraz utratę dziecka, które urodziło się przedwcześnie i przeżyło zaledwie 2 tygodnie. Mówiło się także o kulisach jej kariery w TVN i „Kuchennych rewolucjach”, ślubach jej dzieci i narodzinach wnucząt, a nawet o romansie z Piotrem Adamczykiem.

Według doniesień se.pl restauratorka już od kilku miesięcy spotyka się z producentami i uczestniczy w pracach nad scenariuszem. Gessler podobno chciałaby też współreżyserować dzieło. Miała też życzyć sobie, by zagrały ją młode, nieznane aktorki. Widzów przyciąga się jednak do kin znanymi nazwiskami, dlatego Magdę z ostatnich lat ponoć ma zagrać Katarzyna Figura.

- Magda uważa, że Figura jest tak samo charakterna i temperamentna, ekstrawagancka i barwna. Więc idealnie by się nadawała - miała powiedzieć na łamach portalu osoba z produkcji.

Katarzyna Figura nigdy nie bała się eksperymentowania ze swoim wyglądem i zaskakiwała fanów różnymi fryzurami. Swego czasu nosiła bujne loki, w których do złudzenia przypominała Magdę Gessler. Myślicie, że nadawałaby się do roli energicznej gwiazdy TVN?

katarzyna-figura-zagra-magdę-gessler
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
magda-gessler-film-o-jej-życiu
fot. Artur Zawadzki/East News
John Malkovich
8 Zobacz galerię
fot. Moeller/face to face/REPORTER/East News

Logo radiozet Dzieje się