Obserwuj w Google News

Powstanie film o Magdzie Gessler? Gwiazda TVN zapowiada hit

2 min. czytania
21.11.2022 15:23
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler niespodziewanie zapowiedziała wznowienie prac nad filmem o jej życiu. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda TVN marzy o powstaniu jej filmowej biografii. Kiedy zobaczymy ją na ekranie?

powstanie-film-magdzie-gessler
fot. Pawel Wodzynski/East News

Magda Gessler często dzieli się z fanami jej życiem prywatnym. Gwiazda z radością relacjonuje na Instagramie rodzinne chwile, a niedługo doczeka się nowego programu, w którym wystąpi u boku dzieci, Lary Gessler i Tadeusza Müllera. W show „ Święta z Gesslerami” pojawi się także jej brat, Mirosław Ikonowicz.

Nie od dziś wiadomo, że Gessler marzy o powstaniu filmu biograficznego o niej samej. W przeszłości zapowiadała, że zajmie się tym jej przyjaciel, Pedro Almodovar. Okazało się jednak, że reżyser nie zna Magdy i nic nie wie o produkcji filmowej o jej życiu. To nie powstrzymało jednak restauratorki, która nieoczekiwanie zapowiedziała wznowienie prac nad filmową biografią.

Redakcja poleca

Magda Gessler zapowiada produkcję filmu fabularnego

Gwiazda była niedawno gościnią pokazu mody duetu MMC i udzieliła wywiadu dziennikarce Jastrząb Post. Została zapytana między innymi o plany związane z powstaniem jej własnej marki modowej. Niespodziewanie wspomniała o swoim filmie biograficznym.

Na razie prawdopodobnie wychodzi moje wino. Zaraz potem wchodzi być może duża produkcja filmu fabularnego. I moja kolekcja malarstwa. Może na tym do kwietnia poprzestanę

- powiedziała Magda tajemniczo. Czyżby pierwszy klaps na planie filmu biograficznego o Gessler miał paść już w przyszłym roku? A może produkcja już się rozpoczęła?

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Życie Magdy Gessler ma być idealnym materiałem na film. Pomponik spekuluje, że zobaczylibyśmy w nim między innymi tragiczną śmierć jej pierwszego męża, Volkharta Müllera oraz utratę dziecka, które urodziło się przedwcześnie i przeżyło zaledwie 2 tygodnie. Z pewnością fani z chęcią zobaczyliby kulisy jej kariery w TVN, śluby dzieci i narodziny wnucząt. Być może przedstawiony zostałby także wspominany przez portale plotkarskie romans Magdy Gessler z Piotrem Adamczykiem.

Poszlibyście do kina na film o życiu najpopularniejszej polskiej restauratorki?