Obserwuj w Google News

Leonardo DiCaprio naprawdę się zakochał? „To coś więcej niż przelotny romans”

2 min. czytania
23.09.2023 23:43
Zareaguj Reakcja

Jeszcze do niedawna Leonardo DiCarprio regularnie widywany był objęciach coraz to innych młodziutkich kobiet. Choć jego życie uczuciowe dla wielu wciąż jest jedną wielką zagadką, zdaje się, że obecnie aktor zwolnił z podbojami. Media donoszą, że jego związek 25-letnią modelką robi się poważny.

Leonardo DiCaprio naprawdę się zakochał? „To coś więcej niż przelotny romans”
fot. Invision/Invision/East News

Sprawy sercowe  Leonarda DiCaprio od lat są tematem, który frapuje wszystkich kinomaniaków. Aktor okazał się osobą bardzo kochliwą, a powszechnie utarło się, że wybranka jego serca nie może mieć więcej niż 25 lat. Choć samemu Leo znacznie bliżej do pięćdziesiątki, niż powabnej dwudziestki, w mediach co rusz pojawiały się jego zdjęcia, na których pojawiał się w towarzystwie młodych kobiet.

Redakcja poleca

Jakiś czas temu tabloidy rozpisywały się o jego romansie z 25-letnią Vittorią Ceretti, która doskonale znana jest branży modelingowej. Włoska piękność współpracuje z największymi domami mody, a w towarzystwie DiCaprio pokazywała się już w maju 2023 roku.

Być może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że serce dziewczyny jeszcze do niedawna zajmował jej mąż – Matteo Milleri. Vittoria rozstała się z partnerem już jakiś czas temu i obecnie coraz częściej widywana jest na spotkaniach z hollywoodzkim gwiazdorem.

Jak udało się ustalić portalowi PageSix związek gwiazdora z 25-latką otrzymał już rangę oficjalnego. Osoby z otoczenia pary twierdzą również, że Leo bardzo zaangażował się w ten związek i nie był to jedynie wakacyjny romans. „Spędzali razem sporo czasu przez ostatnie kilka miesięcy i cieszy ich, że poznali się na głębszym poziomie” – przekazał informator.

DiCaprio i Ceretti coraz częściej pokazują się na mieście w swoim towarzystwie. Wieść niesie, że Leo wspierał swoją ukochaną nawet podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Świadkowie, którzy mieli okazję spotkać aktora i modelkę, twierdzą, że bije od nich niesamowita energia. „Wygląda na to, że to coś więcej niż przelotny romans” – czytamy na łamach portalu.

Nie przegap
Związki gwiazd - pary z dużą różnicą wieku
11 Zobacz galerię
fot. Instagram:@karoskiba