Obserwuj w Google News

Anna Markowska biła się z Tomaszem Karolakiem? W sieci krąży zdjęcie

2 min. czytania
23.09.2023 19:42
Zareaguj Reakcja

Anna Markowska spełnia się jako modelka i influencerka. Ukochana Kuby Wojewódzkiego co rusz podejmuje się intratnych współprac, których efektami chwali się w mediach społecznościowych. Niedawno jednak opublikowała tam dość nietypowe zdjęcie. Celebrytka weszła do klatki z Tomaszem Karolakiem.

Anna Markowska biła się z Tomaszem Karolakiem? W sieci krąży zdjęcie
fot. Instagram @annamarkowska_official

Anna Markowska swoją popularność w show-biznesie zawdzięcza siódmej edycji programu „Top Model”. Dwudziestoparoletnia modelka prędko zaskarbiła sobie sympatię widzów, którzy do dziś śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. W ciągu kilku lat brylowania po salonach Markowska zdołała wypracować sobie dość wysoką pozycję wśród celebrytów. Jej dobrą koleżanką stała się m.in. Magdalena Stępień, a w 2022 roku Anna potwierdziła swój związek z Kubą Wojewódzkim.

Redakcja poleca

Anna Markowska wciąż spotyka się z Kubą Wojewódzkim?

Relacja modelki i „króla TVN-u” od początku wzbudzała spore zainteresowanie mediów. Już na początku ich znajomości portale plotkarskie rozpisywały się na temat dzielącej ich różnicy wieku. Niedawno natomiast spekulowano o tym, czy Markowska nie zostawiła dziennikarza dla Sebastiana Fabijańskiego, z którym sfotografowano ją na randce.

Sprawa ta do dziś nie doczekała się swojego wyjaśnienia, a w niedawnej rozmowie z Pudelkiem modelka przyznała, że nie zamierza się nikomu tłumaczyć. „Dla mnie okey, że ludzie nie znają prawdy” – przekazała portalowi.

Anna Markowska biła się z Tomaszem Karolakiem? Pokazała zdjęcia

Okazuje się jednak, że to nie koniec niecodziennych przygód Markowskiej. W sobotę na Instagramie celebrytki ukazało się zdjęcie z klatki MMA, do której weszła wraz z… Tomaszem Karolakiem. Co więcej, zdjęcie uśmiechniętej modelki i umęczonego aktora zostało bardzo ciepło przyjęte przez internautów. W komentarzach pojawiła się masa serduszek i komplementów.

„RODZINKA PL” – czytamy w opisie zdjęcia, w którym widniały również hasztagi reklamowe.

W komentarzach nie obyło się jednak bez drobnego fermentu. Jeden z internautów zarzucił Markowskiej, że ta „pcha się na Fame MMA”, lecz nie doczekał się odpowiedzi. Modelka nie zdradziła również, dlaczego pokazała się w klatce akurat z Karolakiem. Inne treści zamieszczane na jej profilu sugerują, żemodelka regularnie trenuje boks w sali, w której zrobiono zdjęcia. Mina Karolaka skłania zaś  ku przemyśleniom, że aktor ma za sobą duży wysiłek fizyczny. Być może Anna i Tomasz stoczyli krótki bój w rękawicach? Tego zapewne szybko się nie dowiemy.

Nie przegap
Kuba Wojewódzki i Anna Markowska znowu razem? Widziano ich na randce
9 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive