Obserwuj w Google News

Ujawniono zarobki Meghan Markle. Zadziwiająca suma

2 min. czytania
23.09.2023 16:04
Zareaguj Reakcja

Meghan Markle była gwiazdą serialu „W garniturach”. Jako aktorka mogła liczyć na pokaźne wynagrodzenie. Ujawniono, ile dostawała za odcinek.

Ujawniono zarobki Meghan Markle. Tyle zarabiała, grając w serialu "W garniturach"
fot. Cover Images/East News

Zanim została księżną, skłóciła ze sobą rodzinę królewską, wyprowadziła się z księciem Harrym do Stanów Zjednoczonych i doczekała się dwojga dzieci, Meghan Markle była aktorką. Pojawiła się w „90210” i występowała w teleturnieju „Deal Or No Deal” w roli modelki, ale największą popularność przyniósł jej serial „W garniturach”, w którym grała od 2011 do 2017 roku. W sumie wystąpiła w aż 100 odcinkach, co przekładało się na całkiem przyzwoite zarobki.

Meghan Markle zarabiała krocie, grając w serialu

Meghan Markle odeszła z obsady, kiedy jej związek z księciem Harrym stał się publiczny. Tak się złożyło, że jej umowa z produkcją właśnie się kończyła, więc przyszła księżna zdecydowała się jej po prostu nie przedłużać. Tym samym zrezygnowała z całkiem pokaźnej wypłaty.

Oglądaj

The Sun donosi Markle mogła poszczycić się imponującymi zarobkami. Za jeden odcinek serialu miała dostawać 37 tysięcy funtów, co w skali roku przekładało się na ponad 330 tysięcy. Pamiętajmy, że nie była to jedyna praca żony Harry’ego.

Markle dodatkowo występowała w innych produkcjach filmowych. Wystąpiła między innymi w „Remember Me” z Robertem Pattisonem. Za epizodyczną rolę w tej produkcji zapłacono jej 138 tysięcy funtów. Za kreacje w dramacie „The Candidate” oraz w komedii „The Boys & Girls Guide to Getting Down” zgarnęła łącznie 241 tysięcy funtów.

Redakcja poleca

Po ślubie z Harrym, choć zrezygnowała z aktorstwa, wciąż może liczyć na regularny dopływ gotówki. Na jej konto wpływają tantiemy zawsze, kiedy odcinki z jej udziałem są emitowane na antenie. The Sun informuje, że wraz z Harrym Meghan jest warta 60 milionów funtów. Nie ma więc wątpliwości, że „wyklęci” royalsi mogą sobie pozwolić na życie w luksusach.

Nie przegap
Najwięksi skandaliści w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Meghan i Harry nie są jedyni
14 Zobacz galerię
fot. Hilary Jane Morgan/Design Pics RM, Doug Seeberg-The Sun/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com, RT Youth Power Fund/Ferrari Press, Marcin Nowak