Obserwuj w Google News

Agnieszka Sienkiewicz wraca do „Przyjaciółek”. „Tęskniliśmy za Dorotką”

2 min. czytania
22.09.2023 08:43

Agnieszka Sienkiewicz poinformowała, że po dwóch latach wraca na plan „Przyjaciółek”. Widzowie ponownie zobaczą na ekranie energiczną Dorotkę. Aktorka nie ukrywa radości z powrotu do serialu Polsatu.

Agnieszka Sienkiewicz wraca do „Przyjaciółek”. „Tęskniliśmy za Dorotką”
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Sienkiewicz dała się poznać szerszej publiczności, wcielając się w rolę Kasi w „ M jak miłość”. Po kilku latach pracy na planie serialu TVP zdecydowała się pożegnać z produkcją, a jej bohaterka umarła przy porodzie. Prawdziwą sympatię aktorka zyskała jednak dzięki występom w „ Przyjaciółkach”. W 2021 odeszła z serialu Polsatu, lecz na szczęście postać nie zniknęła w tak dramatycznych okolicznościach jak w „Emce”. Dorotka wyjechała na Zanzibar, a teraz podjęła decyzję o powrocie do kraju. Już wkrótce Agnieszka Sienkiewicz ponownie zagra u boku Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej i Magdaleny Stużyńskiej.

Agnieszka Sienkiewicz powraca do „Przyjaciółek”. „Jestem przeszczęśliwa”

Niedawno Plotek podzielił się doniesieniami z planu serialu Polsatu. Portal przekazał, że po śmierci serialowej Zuzy do „Przyjaciółek” wraca uwielbiana przez widzów postać. - Powrót Doroty miałby wynagrodzić śmierć Zuzy i złagodzić trudne emocje. (...) Ona była bardzo lubiana i zdecydowanie należała do najzabawniejszych przyjaciółek. Mogłaby znowu rozśmieszać widzów i wprowadzić do serialu słońce, które po odejściu Anity zaszło - miała powiedzieć osoba z produkcji.

Redakcja poleca

Plotki okazały się prawdą, a ekipa serialu nie miała zamiaru dłużej ukrywać wspaniałych wieści przed widzami. Na Instagramie produkcji pojawiło się nagranie, na którym widzimy Agnieszkę Sienkiewicz, która ogłasza swój wielki powrót do „Przyjaciółek”. Aktorka nie kryła radości ze spotkania ze starymi znajomymi z planu.

- To kapiące złoto i ten lok mogą oznaczać tylko jedno - jestem ponownie na planie serialu „Przyjaciółki”! Na Zanzibarze doszły mnie słuchy, że państwo tęskniliście za moją bohaterką, więc z ogromną przyjemnością zawitam ponowie do serialu. Mam nadzieję, że dla was też to będzie przyjemność. Dziękuję za te wszystkie ciepłe słowa, które docierały do mnie przez dwa lata (nie było mnie dwa lata). Jestem absolutnie przeszczęśliwa, że mogę znowu stanąć na planie z tą ekipą i tymi ludźmi - powiedziała gwiazda.

Widzowie pozostawili pod postem masę pozytywnych komentarzy. Internauci cieszą się z powrotu Dorotki i wyrażają nadzieję, że pomoże im on pogodzić się ze śmiercią postaci Anity Sokołowskiej. „Nareszcie! Powraca Pani w idealnym momencie, przyda się troszkę humoru po odejściu Zuzy”, „Wiedziałam!!! Cieszę się, że Dorotka wraca”, „Super! Tęskniliśmy za Dorotką. Tym bardziej fajnie, że Pani wraca, bo brak Zuzy też boli” - pisali pod nagraniem.

Nie przegap
Klan, Na Wspólnej, Pierwsza Miłość
10 Zobacz galerię
fot. print screnn z TVP VOD/TVN Player/Polsat GO