Obserwuj w Google News

Majka Jeżowska o związku z dużo młodszym mężczyzną: „Mam zaj*bistego kochanka”

2 min. czytania
23.09.2023 17:03
Zareaguj Reakcja

Majka Jeżowska udzieliła szczerego wywiadu, w którym otworzyła się na temat związku. Autorka hitu „Wszystkie dzieci nasze są” od kilku lat związana jest z młodszym o dekadę wizażystą gwiazd Dariuszem Kotarskim. Piosenkarka opowiedziała o ich relacji w rozmowie z Katarzyną Zdanowicz.

Majka Jeżowska o związku z dużo młodszym mężczyzną: „Mam zaj*bistego kochanka”
fot. SYLWIA DABROWA/Polska Press/East News

Choć karierę w muzyce rozpoczęła jeszcze pod koniec lat 70. Majka Jeżowska wciąż zaliczana jest do grona topowych artystów w kraju. Piosenkarka nadal aktywnie koncertuje i wypuszcza w świat nowe utwory. Jeżowska nie stroni również od wywiadów, w których otwarcie porusza mniej lub bardziej prywatne kwestie. 63-letnia autorka dziecięcych hitów bez ogródek opowiadała m.in. o przemocy w małżeństwie, czy seksie w dojrzałym wieku. Jeżowska nazywa siebie „rockandrollową, sexy babcią”, a od kilku lat związana jest z młodszym o dekadę Dariuszem Kotarskim.

Redakcja poleca

Majka Jeżowska opowiedziała o związku z dużo młodszym partnerem

O związku z dużo młodszym mężczyzną piosenkarka opowiedziała w najnowszej rozmowie z Katarzyną Zdanowicz. Artystka gościła w prowadzonym przez dziennikarkę podcaście „Między wersami” i to w nim przyznała słuchaczom, że jest obecnie najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Gwiazda wyznała, że doskonale dogaduje się ze swoim partnerem, a dziesięcioletnia różnica wieku nie stanowi dla nich najmniejszego problemu.

- Dzisiaj dla młodych mężczyzn wiek nie jest żadną przeszkodą – dla mężczyzn spełnionych, takich, którzy wiedzą, kim są. Mamy przykłady takich związków w naszym świecie i są bardzo udane. Oczywiście słyszę „o, zobaczysz, nic z tego nie będzie” – w drugą stronę to też działa, czasem jesteśmy rówieśnikami i nic z tego nie ma – mówiła.

Majka Jeżowska o partnerze: „Mam zaj*bistego kochanka”

Jeżowska przyznała również, że metryka nie jest dla niej istotnym wyznacznikiem szczęśliwego związku. Znacznie bardziej ceni sobie to, czy i jak dogaduje się z drugą osobą.

- Bardziej chodzi o takie dopasowanie duchowe, mentalne, taka symbioza, która nie patrzy na to, ile kto ma lat. To w wieku dojrzałym chyba jest najważniejsze – słyszymy w rozmowie.

Piosenkarka zapewniła jednak, że nie zamierza finalizować związku węzłem małżeńskim. Przypomnijmy, że Majka ma za sobą już trzy rozwody, a jeden z jej dawnych partnerów okazał się przemocowcem. Jeżowska doskonale odnajduje się w obecnej formie związku i nie chce tego zmieniać. O tym wspomniała w rozmowie z Jackiem Szawiołą i Oskarem Netkowskim, którym przekazała, że czuje się spełniona, a w dodatku ma „zaj*bistego kochanka”.

- Nie mam potrzeby budowania związku, bo już to przerobiłam na dwóch kontynentach. Pierwszy związek był burzliwy, wylądowałam w szpitalu uderzona w krtań, mogłam przestać śpiewać. [...] Ja już swoje przeżyłam, byłam trzy razy mężatką, urodziłam dziecko, jestem babcią i jestem spełniona, i mam zaj*bistego kochanka – mówiła artystka.

Nie przegap
Rozwody kościelne w polskim show-biznesie. Kto unieważnił swoje małżeństwo?
8 Zobacz galerię
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News