Kryzys w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka? Nagranie ma być dowodem

07.02.2023 12:50

Źle dzieje się u Jennifer Lopez i Bena Afflecka? Wydawałoby się, że dawna miłość odżyła i są w sobie szaleńczo zakochani, a przede wszystkim zgodni i darzą się szacunkiem. W sieci krąży krótkie nagranie z rozdania nagród Grammy, a internauci na jego podstawie nie wróżą parze spędzenia wspólnie starości.

Jennifer Lopez Ben Affleck
fot. Lionel Urman/SIPA/SIPA/East News

Jennifer Lopez i Ben Affleck byli szczególnie obserwowani przez kamery na 65. ceremonii wręczenia nagród Grammy. Odkąd ich związek wyszedł na jaw, są szczególnym kąskiem dla mediów. Po 20 latach para wróciła do siebie, a 16 lipca złożyli przysięgę małżeńską. Czy i tym razem szczęśliwe pożycie zrujnują tabloidy? Jennifer Lopez po pierwszym zerwaniu z narzeczonym wspominała, że to, czego doświadczyła ze strony mediów, było brutalne i pełne hejtu.

Zobacz także: Jennifer Lopez pozuje w skąpym body. Fani nie wierzą w to, co widzą

Kryzys w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka?

Jeszcze w październiku zagraniczne media rozpisywały się o pierwszym poważnym kryzysie pary. Aktor miał być mocno rozczarowany faktem, że Jennifer Lopez stawia karierę na pierwszym miejscu, a on sam musi zostać w cieniu. Zanim Ben Affleck wszedł w związek małżeński z piosenkarką, miał liczyć się z tym, że celebrytka nie zwolni tempa i nie zostanie kurą domową.

Z kolei Jennifer Lopez miała mieć za złe Benowi Affleckowi, że ten nie jest w stanie rzucić nałogu, jakim jest palenie papierosów. Aktor non stop widywany jest przez paparazzi z petem w dłoni. Teraz internauci podejrzewają, że w związku gwiazd dzieje się coś niedobrego.

Na nieszczęście dla zakochanych kamery zarejestrowały dość niezręczny moment. Ben Affleck nie wydawał się zainteresowany tym, że siedzi na rozdaniu nagród Grammy i miał dość znudzoną minę. Zapewne najchętniej wyszedłby na papierosa – Jennifer Lopez postanowiła doprowadzić męża do porządku.

Piosenkarka lekko uderzyła męża w klatkę piersiową. Ben Affleck odpowiada coś żonie na ucho, co, sądząc po minie, niekoniecznie jej się spodobało. Gdy zorientowała się, że kamery są na nią skierowane, zaczęła śmiać się z żartów prowadzącego. „Daily Mail” dowiedział się, jakie słowa wymienili małżonkowie.

- Przestań. Wyglądaj bardziej przyjaźnie! Na zmotywowanego! - miała mówić Jennifer Lopez.

- Może będę – odpowiedział Ben Affleck.

Nagranie z gali jest już hitem w sieci, a internauci wymieniają się komentarzami. Niektórzy twierdzą, że była to niewinna reprymenda, aby zwyczajnie dobrze wypaść przed kamerami. Inni uważają, że związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka chyli się ku końcowi i… dają parze co najwyżej pół roku.

- Lopez kocha atencję, a Ben niekoniecznie. Zastanawia mnie, jak długo jeszcze razem wytrzymają – komentowali fani pary.

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl