Obserwuj w Google News

Jennifer Lopez pozuje w skąpym body. Fani nie wierzą w to, co widzą

1 min. czytania
20.01.2023 14:26
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez ma 53 lata, a ludzie na całym świecie są zachwyceni jej urodą. Wokalistka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w body.

Jennifer Lopez
fot. Axelle Woussen/Cover Images/East News

Jennifer Lopez pozuje w skąpym body. Artystka jest przykładem na to, że kobiety wyglądają pięknie w każdym wieku. Lopez postanowiła się pochwalić wysportowaną figurą. Zachwytom nie ma końca.

Zobacz także: Aktor Julian Sands zaginął w górach. Nowe informacje o poszukiwaniach

Jennifer Lopez pozuje w skąpym body. Fani nie wierzą w to, co widzą

Jennifer Lopez założyła markę kosmetyczną, którą promuje swoją twarzą. Z tej okazji udostępniono zdjęcie wokalistki w wyciętym body.

Gdy mówimy o blasku od stóp do głów. To mamy na myśli! Jennifer wiedziała, że musimy stworzyć linię do pielęgnacji ciała, która będzie tak samo skuteczna, jak nasza linia do pielęgnacji skóry twarzy - można przeczytać pod zdjęciem.

Fotografia wywołała ogromny zachwyt. - Nie wierzę, że w tym roku skończy 54 lata — można przeczytać. Fani porównują Lopez do "bogini" i "królowej".

Redakcja poleca

Jennifer Lopez: jak dba o sylwetkę?

Jak podaje portal kobieta.wp.pl, Jennifer Lopez ciężko pracuje na to, by zachwycać figurą. 53-latka bardzo dba o zdrowe odżywianie i sport. Nie pozwala sobie na odstępstwa od diety, nawet gdy udaje się do restauracji, zawsze wybierając zdrowe dania. 

Zobacz takżeMargot Robbie wspomina kręcenie intymnych scen z Leonardo DiCaprio: "To było szokujące"

RadioZET.pl/kobieta.interia.pl

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram