Obserwuj w Google News

Aktor Julian Sands zaginął w górach. Nowe informacje o poszukiwaniach

2 min. czytania
20.01.2023 14:18
Zareaguj Reakcja

Julian Sands, aktor, który zaginął w górach San Gabriel w Kalifornii, jest nadal poszukiwany przez służby oraz bliskich. Mija już tydzień, a najnowsze doniesienia zagranicznych mediów nie dają nadziei na szczęśliwe zakończenie.

Julian Sands
fot. Mike Lawn/Shutterstock/Rex Features/East News

65-letni Julian Sands znany jest z takich produkcji jak „Pokój z widokiem” czy „Czarnoksiężnik”. Aktor był dwukrotnie żonaty i doczekał się trójki dzieci. Teraz bliscy zaangażowali się w poszukiwania zaginionego ojca i męża. Od 13 stycznia Julian Sands nie dał znaku życia.

Zobacz także:  Dorothy Tristan nie żyje. Aktorka walczyła z nieuleczalną chorobą

Julian Sands zaginął. Aktora szukają bliscy

Zaginięcie aktora 13 stycznia zgłosiła jego żona, Evgenia. Julian Sands wybrał się na pieszą wędrówkę w rejonie kotliny Baldy Bowl. Służby ratunkowe od razu zareagowały. Poszukiwania zostały przerwane po 24 godzinach z powodu zagrożenia lawinowego i złych warunków na szlaku.

Kontynuowano poszukiwania z powietrza, jednak działania służb w terenie są nadal utrudnione przez panującą aurę. Telewizja FOX 11 Los Angeles przekazała, że odnaleziono samochód Juliana Sandsa.

Redakcja poleca

„Daily Mail” dowiedział się, że syn aktora z pierwszego małżeństwa, Henry, za wszelką cenę starał się odnaleźć ojca. 37-latek odtworzył trasę wędrówki i starał się ją pokonać w nadziei, że natrafi na jakiś ślad po bliskim. Musiał jednak przerwać akcję z powodu niebezpieczeństwa pogodowego.

Zagraniczne media podają również, że ekipa ratownicza uzyskała dane lokalizacyjne z telefonu 65-latka. Jeszcze dwa dni po zgłoszeniu zaginięcia, od 13 stycznia, Julian Sands się przemieszczał. Potem sygnał się urwał, a przyczyną tego mogło być wyczerpanie baterii telefonu.

Heath Ledger
9 Zobacz galerię
fot. Face to face/REPORTER/East News