Obserwuj w Google News

Margot Robbie wspomina kręcenie intymnych scen z Leonardo DiCaprio: "To było szokujące"

2 min. czytania
20.01.2023 13:41
Zareaguj Reakcja

Margot Robbie promuje obecnie film "Babilon". W jednym z ostatnich wywiadów wróciła jednak do przełomowej roli w "Wilk z Wall Street" i opowiedziała o nagrywaniu intymnych scen z Leonardo DiCaprio.

Margot Robbie
fot. Norman Ko/SpalashNews.com/East News

Margot Robbie wspomina kręcenie intymnych scen z Leonardo DiCaprio. 32-letnia aktorka wróciła pamięcią do czasu, gdy kręciła film "Wilk z Wall Street", który przyniósł jej rozpoznawalność na całym świecie. 

Zobacz także:  Fani rozczarowani filmową Amy Winehouse? Na aktorkę spadła krytyka

Margot Robbie wspomina kręcenie intymnych scen z Leonardo DiCaprio: "To było szokujące"

Margot Robbie jest obecnie jedną z najchętniej zatrudnianych młodych aktorek w Hollywood. Robbie wróciła pamięcią do filmu "Wilk z Wall Street" z 2013 roku. Jak podaje portal film.wp.pl, w rozmowie z BBC aktorka wyznała, jak wyglądały kulisy powstawania filmu.

Redakcja poleca

Robbie najbardziej zapamiętała pokój z filmowymi rekwizytami. 

To było dla mnie naprawdę szokujące. Mieli na planie takie pomieszczenie, które całe wypełnione było merkinami, czyli perukami na narządy płciowe. To w sumie było fascynujące. Można było tam wejść i wybrać sobie jedną - opowiadała rozbawiona.

Aktorka przyznała, że zbliżenia z Leonardo DiCaprio były zagrane tak profesjonalnie, że nie czuła się skrępowana. - Wszystko było przeprowadzone bardzo profesjonalnie, zgodnie z zasadami obowiązującymi w tym zawodzie - wytłumaczyła.

"Wilk z Wall Street": gdzie można zobaczyć film?

"Wilk z Wall Street" nie jest obecnie dostępny do obejrzenia na platformach streamingowych, ale film można wypożyczyć w internecie.

Zobacz także:  Gwiazdor "365 dni" wystąpi w filmie z Megan Fox. Ma być prowokujący

RadioZET.pl/Film.wp.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News