Obserwuj w Google News

Jennifer Lopez wyda nowy album. Wraca po 8 latach

Patryk Wołosz
2 min. czytania
26.11.2022 20:35
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez wraca z nowym projektem. Gwiazda zapowiedziała swój dziewiąty studyjny album. "This Is Me... Now" ma być podsumowaniem dwóch ostatnich dekad życia amerykańskiej gwiazdy.

Jennifer Lopez wyda nowy album. Wraca po 8 latach
fot. Invision/Invision/East News

Co za wiadomość! J Lo wraca z nowym wydawnictwem. Jej kolejny krążek będzie nosił tytuł "This Is Me... Now", co jest oczywistym nawiązaniem do wydanego w 2002 roku przez wytwórnię Epic "This Is Me... Then".

— Zwiastując nową epokę w muzyce Jenifer Lopez, "This Is Me... Now" jest świadectwem emocjonalnej, duchowej i psychologicznej podróży, którą [J Lo — red.] odbyła w ciągu ostatnich dwudziestu lat. [To jest - red.] surowy i szczery projekt, niepodobny do żadnego, który wydała wcześniej — czytamy w zapowiedzi.

Album ma pozwolić słuchaczom zgłębić historię Jennifer Lopez. W nowych utworach artystka poruszy m.in. tematy swojego trudnego dzieciństwa oraz nieudanych związków. Lista utworów, które znajdą się na "This Is Me... Now", wygląda następująco:

1. "This Is Me … Now"

2. "Be Yours"

3. "Mad in Love"

4. "Can’t Get Enough"

5. "Rebound"

6. "not. going. anywhere."

7. "Dear Ben pt. ll"

8. "Hummingbird"

9. "Hearts and Flowers"

10. "Broken Like Me"

11. "This Time Around"

12. "Midnight Trip to Vegas"

13. "Greatest Love Story Never Told"

Szykując się do premiery nowego projektu, Lopez przeprowadzila czystkę na swoim instagramowym profilu. Teraz zawisł tam post, zapowiadający nadchodzący album. Jednocześnie artystka zaangażowała swoich fanów w akcję promocyjną. Internauci publikują w sieci swoje zdjęcia z przeszłości, porównując je z aktualnymi. Następnie oznaczają je odpowiednim hashtagiem, dzięki czemu mają szansę pojawić się na InstaStory J Lo.

Premiera "This Is Me... Now" zaplanowana została na 2023 rok. Ostatni studyjny album Jennifer Lopez pojawił się na sklepowych półkach w roku 2014.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Variety.com