Obserwuj w Google News

Krystian Ochman broni reżysera, który wulgarnie obrażał Dodę? "Żadnej krzywej sytuacji"

2 min. czytania
07.06.2023 10:00
Zareaguj Reakcja

Krystian Ochman wypowiedział się na temat współpracy z Mikołajem Dobrowolskim, reżyserem, który wulgarnie odnosił się do Dody. Były reprezentant Polski na Eurowizji broni dobrego imienia pracownika TVP.

Krystian Ochman o Mikołaju Dobrowolskim, który obraził Dodę
fot. Oleg Marusic/REPORTER EAST NEWS

W mediach od kilku dni nie milkną echa afery z udziałem Dody. Piosenkarka, która miała być jedną z największych gwiazd opolskiego festiwalu, opowiedziała o karygodnym potraktowaniu przez reżysera imprezy Telewizji Polskiej. Mikołaj Dobrowolski na oczach ekipy obrażał artystkę, nie szczędząc wulgarnych słów. Piosenkarka nie ukrywała, że jest roztrzęsiona i zszokowana takim zachowaniem.

- Jestem tak roztrzęsiona, że to jest po prostu koniec, nie? Skończyliśmy nagrywać wizualizacje do Opola. Jest tak okropna atmosfera. Reżyser przyszedł, ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w du*ę. Od początku negatywnie nastawiony. Mówi do mnie: "Wypier*alaj. Odpie*dol się, rób sobie sama festiwal” - opowiadała w relacji opublikowanej na Instagramie.

Mężczyzna opublikował oświadczenie, w którym przeprosił Dodę za swoje słowa i zachowanie. Według informacji Plotka reżyser nie będzie odpowiadał za występ Dody. Portal Plejada postanowił zapytać o zachowanie Mikołaja Dobrowolskiego Krystiana Ochmana, który miał okazję z nim współpracować przy okazji konursu Eurowizji. 

Krystian Ochman o współpracy z Mikołajem Dobrowolskim. Piosenkarz broni reżysera po aferze z Dodą?

Krystian Ochman w wywiadzie nie odniósł się do sytuacji z Dodą, podkreślił jednak, że jego współpraca z Mikołajem Dobrowolskim układała się bez zgrzytów i awantur. Reżyser miał być miły i ugodowy.

- Współpracę z Mikołajem na Eurowizji wspominam bardzo dobrze. Zawsze był przygotowany, merytoryczny i miły. Nawet jeśli się w czymś nie zgadzaliśmy, to zawsze osiągaliśmy kompromis - poinformował.

Tego samego zdania jest menadżer Krystiana Ochmana, Maciej Durczak.

Redakcja poleca

Menadżer Krystiana Ochmana ocenił Mikołaja Dobrowolskiego. Doda miała pecha?

Zdaniem Macieja Durczaka Mikołaj Dobrowolski to profesjonalista, który nigdy nie doprowadził do przykrych sytuacji z udziałem artystów prowadzonych przez menadżera.

- Mikołaj Dobrowolski pracuje w telewizji od lat, więc współpracowałem z nim na wielu polach i mogę powiedzieć od siebie, że nigdy nie miałem z nim żadnej krzywej sytuacji. Nigdy niczego złego ja ani moi artyści nie doświadczyliśmy z jego strony - ocenił.

Miejmy nadzieję, że Doda może obecnie liczyć na współpracę nie tylko profesjonalną, ale także przebiegającą w miłej atmosferze.