Obserwuj w Google News

Król Karol III jest gejem? Miał przyznać się księżnej Dianie

2 min. czytania
06.05.2023 16:05
Zareaguj Reakcja

Karol III 6 maja oficjalnie został królem. Koronowano też jego małżonkę, Camillę. W związku z uroczystością i szumem wokół monarchy zaczęto przypatrywać się bliżej jego przeszłości. Czy król jest gejem?

Król Karol III
fot. ANDREW MILLIGAN/AFP/East News

Król Karol III nie był wierny księżnej Dianie. Ta jeszcze przed ślubem podejrzewała, że narzeczony kontynuuje romans z Camillą Parker-Bowles. Diana i Karol byli niedopasowaną i niezgodną parą. Królowa Ludzkich Serc przepłakała nawet swój miesiąc miodowy. W 1987 roku przyłapała go na zdradzie właśnie z Camillą. W 1994 roku przyszły król przyznał się do winy.

Miejsce w jego sercu od lat zajmowała właśnie Camilla. W 2005 roku udało im się w końcu wziąć upragniony ślub. Gdyby nie sprzeciwy niektórych członków rodziny królewskiej, już kilka dekad wcześniej przysięgałby wierność Camilli. Na jego nieszczęście wziął ślub z Dianą i jak gdyby nigdy nic kontynuował romans. Patrząc na tę historię miłosną, trudno uwierzyć, że Karol III miałby być gejem. Ktoś jednak puścił parę z ust.

Zobacz także:  Książę Harry upokorzony na koronacji Karola III. Ten cios to już za wiele

Król Karol III jest gejem? Szokujace doniesienia!

W listopadzie ubiegłego roku pojawiła się książka „The King: The Life of Charles III” spod pióra Christophera Andersena. Autor rozmawiał z wieloma pracownikami Pałacu Buckingham. Słowa jednego z kamerdynerów były, krótko mówiąc, szokujące – a może szokująco niedorzeczne?

Ów kamerdyner miał być świadkiem jednej z wielu kłótni Karola i księżnej Diany. Ta miała zarzucić „ukochanemu”, że cechuje go „brak bliskości”. Wtedy z ust króla Karola miały paść bardzo dziwne słowa.

Redakcja poleca

- Nie wiem, kochanie. Myślę, że może jestem gejem – miał odrzec Karol Dianie.

Być może tymi słowami chciał ją zrazić i odsunąć od siebie, aby dała mu spokój – w końcu miał na głowie jeszcze jedną kobietę. Inni spekulują, że monarcha słynie z dość dziwnego poczucia humoru i niefortunnie zażartował lub próbował wyolbrzymić sprawę.

Z kolei ślub z Dianą miałby być przykrywką dla homoseksualnych skłonności Karola. Brytyjska prasa już kilka razy huczała o romansach króla. W 2000 roku miał zostać przyłapany w dwuznacznej sytuacji z jednym ze służących, który podkochiwał się w synu Elżbiety II. W 2016 roku Karol miał obściskiwać się z innym mężczyzną.

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS