Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa oko w oko z dzikiem na plaży. Niebezpieczna przygoda gwiazdy

2 min. czytania
29.05.2023 09:46
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w ostatni weekend udali się na sopocką plażę. W tamte strony wybrali się przy okazji Polsat SuperHit Festiwalu, na którym aktorka i piosenkarka miała okazję wystąpić. Na szczęście nie zabrakło też okazji do wypoczynku, więc zakochani mogli poodpoczywać na plaży. Okazało się, że blogi odpoczynek mógł zakończyć się bardzo źle!

VIPHOTO/East News
fot. East News

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki od dłuższego czasu są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Choć ich związek nie przebiegał bez perturbacji, a zakochani zaliczyli nawet rozstanie, po którym aktorka łączona była z różnymi innymi mężczyznami, to jednak ostatecznie dali sobie szansę i nie ukrywają już swojego powrotu. Ostatnio publicznie pokazali się przy okazji Polsat SuperHit Festiwalu, na którym Julia Wieniawa była jedną z gwiazd. W chwilach wolnych od obowiązków para wybrała się na plażę. Podczas tej wyprawy zostali przyłapani przez paparazzi na wspólnej zabawie, ale podczas tej sielanki doszło do niespodziewanej sytuacji. Na plażę wdarł się rozsierdzony dzik, który omal nie stratował Wieniawy i jej ukochanego.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki uciekali przed dzikiem

Na plaży Julia i Nikodem odbijali rakietami piłkę, kiedy spomiędzy leżaków niespodziewanie wyłonił się dzik. Na materiale, który opublikował "Super Express", widać jak zwierzę przemierza plażę, a ludzie odsuwają się, by uniknąć konfrontacji ze zwierzęciem. Swój materiał tabloid opatrzył komentarzem, że "mogło skończyć się tragicznie", ale dzik raczej nie miał złych zamiarów, po prostu spokojnie szedł przed siebie, zbawiony wizją znalezienia sobie pożywienia w tym, co na plaży pozostawili ludzie. Sama Julia Wieniawa nie wydawała się przerażona spotkaniem oko w oko z leśną bestią, a cała sytuacja wyraźnie ją bawiła, a nawat była przejętą sytuacją zwierzaka, który błądził po plaży, być może próbując z niej wyjść. Nie ulega jednak wątpliwości, że nie zawsze zetknięcie się z dzikiem ma tak łagodny przebieg. Aktorka pochwaliła się filmikiem z tego spotkania na TikToku.

Redakcja poleca

Przypomnijmy, że Julia Wieniawa na Polsat SuperHit Festiwalu wystąpiła wraz z Maciejem Musiałowskim w ramach Koncertu Platynowego. Wcześniej wraz z Nikodemem Rozbickim pojawili się na ściance, gdzie artystka zachwyciła swoją kreacją.

Polsat SuperHit Festiwal 2023
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET