Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znowu razem. Dali sobie drugą szansę

2 min. czytania
27.05.2023 18:31
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wywołali ogromne poruszenie. Pokazali się razem na Polsat SuperHit Festiwal i wprawili fanów konsternację. Jeszcze niedawno głośno było o ich rozstaniu. Czyżby dali sobie drugą szansę? Słowa Wieniawy rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znowu są razem. Dali sobie drugą szansę
fot. VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzyli najgorętszą parę w polskim show-biznesie. Fani z uwagą śledzili rozwój relacji młodych gwiazd i wielu z nich trzymało kciuki za ich wspólną przyszłość. Niestety w 2020 roku zaczęto plotkować o pewnych zgrzytach w związku Wieniawy i Rozbickiego. Okazało się, że ci, którzy twierdzili, że kryzys wisiał w powietrzu, mieli rację. Ostatecznie po ich relacji zostało jedynie wspomnienie. Aż do teraz.

Redakcja poleca

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki byli parą

W 2020 roku zaczęto plotkować o kryzysie w związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Fani miesiącami snuli domysły, sugerując, że nad relacją młodych gwiazd zawisły czarne chmury. W końcu okazało się, że mieli rację. Na początku roku 2021 Nikodem przekazał to, czego wszyscy się spodziewali. Ogłosił, że jego związek z Julią stał się przeszłością. Mówiono, że ich drogi się rozeszły przez natłok obowiązków. Wieniawa pracowała wówczas na planach filmowych i promowała swój album, przez co miała nie mieć czasu dla partnera.

Fani byli zdruzgotani. Wielu z nich zasypywało Wieniawę i Rozbickiego pytaniami, ale nie doczekali się odpowiedzi. Celebryci konsekwentnie milczeli, dbając o swoją prywatność. Z czasem stało się jasne, że chociaż nie byli parą, wciąż utrzymywali ze sobą kontakt.

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! – przekazał na Instagramie Rozbicki.

Nic dziwnego, że internauci zaczęli sądzić, że ta „międzygalaktyczna więź” za jakiś czas ponownie przerodzi się w uczucie.

Od czasu do czasu celebryci pokazywali się w swoim towarzystwie, podsycając nadzieje fanów. Swego czasu podzielili się z internautami zdjęciem ze wspólnej przejażdżki konnej. Wtedy też przestali ukrywać, że wciąż się widują.

Redakcja poleca

Co łączy Julię Wieniawę i Nikodema Rozbickiego? „Jest dobrze”

Za każdym razem, gdy zauważano ich razem, sieć zalewało morze domysłów. Niedawno Wieniawa i Rozbicki ponownie podgrzali atmosferę, pokazując się na Polsat SuperHit Festiwal. Zapewne każdy, kto śledzi ich poczynania, zastanawiał się wówczas, czy ich relacja naprawdę jest wyłącznie koleżeńska.

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa na Polsat SuperHit Festiwal
fot. Piotr Matusewicz/East News

Plotki o tym, że Julia i Nikodem się zeszli, krążą w sieci od dawna. W końcu celebrytka postanowiła położyć kres wszelkim domysłom i postawiła sprawę jasno. W rozmowie z Pomponik.pl powiedziała, co tak naprawdę łączy ją z Rozbickim. Jednocześnie dała do zrozumienia, że nie zamierza za bardzo otwierać się na temat ich relacji.

Jesteśmy razem. To są nasze sprawy, ale jest dobrze – powiedziała Julia.

Jak widać, stara miłość nie rdzewieje. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki postanowili dać sobie drugą szansę. Ta informacja zapewne ucieszy każdego, kto kibicował im od samego początku.

Julia Wieniawa / Nikodem Rozbicki
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram @juliawieniawa

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl