Obserwuj w Google News

Wojciech Glanc przepowiedział piąty rozwód Wiśniewskiego. Jasnowidz podał konkretny termin

2 min. czytania
23.03.2023 14:21
Zareaguj Reakcja

Wojciech Glanc nie ma najlepszych wiadomości dla Michała Wiśniewskiego i jego żony Poli. Jasnowidz przepowiedział kolejny rozwód lidera Ich Troje, podał nawet przybliżoną datę. Czy zobaczył w życiu piosenkarza miłość na całe życie?

Wojciech Glanc przepowiada rozwód Michała Wiśniewskiego
fot. screen: YouTube @wojciechglanc / Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Jasnowidz Wojciech Glanc zyskuje coraz większą popularność. Zdaniem wielu osób pod względem medialnego rozgłosu może się równać jedynie z Krzysztofem Jackowskim. Nie jest tajemnicą, że przepowiednie byłego gwiazdora "Big Brothera" są śledzone przez szerokie grono odbiorców i głośno komentowane w mediach społecznościowych. Glanc najczęściej porusza poważne tematy związane z wydarzeniami w Polsce i na świecie, w najnowszej wizji jasnowidz ostrzegł przed zbliżającą się tragedią na skalę światową. Postanowił jednak zabrać głos także w sprawie związanej z show-biznesem. Chodzi o małżeństwo lidera grupy Ich Troje, Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski rozwiedzie się z Polą? Jasnowidz Wojciech Glanc ma złe wieści dla lidera Ich Troje

Wydawało się, że znany z licznych małżeństw Michał Wiśniewski na dobre ustatkował się u boku ukochanej Poli. Piosenkarz w marcu 2020 roku wziął ślub po raz piąty. Rok później małżonkowie powitali na świecie synka Falco Amadeusa, piąte dziecko 50-latka. W mediach jednak coraz częściej pojawiają się plotki o kryzysie w ich związku. "Super Express" postanowił zapytać Wojciecha Glanca o to, czy małżeństwo Wiśniewskiego przetrwa. Niestety, jasnowidz nie ma dobrych wieści, jego zdaniem za maksymalnie trzy lata Michał po raz kolejny będzie się rozwodził.

- Przewiduję, że ich związek potrwa jeszcze dwa, góra trzy lata. Trochę złośliwie powiem, że Michał Wiśniewski stworzył chyba więcej związków, niż utworów, a szkoda - ocenił.

Zdaniem Glanca lider Ich Troje nie jest stworzony do stałych związków i ciężko mu będzie znaleźć miłość na całe życie.

Redakcja poleca

Wojciech Glanc o małżeństwie Michała Wiśniewskiego. Jasnowidz przepowiedział rozwód gwiazdora

W rozmowie z tabloidem Wojciech Glanc pozwolił sobie na ocenę małżeńskiej historii Michała Wiśniewskiego. Uważa, że wokaliście ciężko będzie wytrwać w stałym związku.

- Życzę mu oczywiście szczęścia i ustatkowania się, ale myślę, że ten jego charakter się nie zmieni, to nie leży w jego naturze. On lubi życie burzliwe, dużo emocji, a one w pewnym momencie wygasają i trzeba ich na nowo szukać - stwierdził.

Przypomnijmy, że jasnowidz nie widzi także przyszłości związku Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. W jednym z wywiadów zdradził z kolei, jak zakończy się sprawa zatrzymania Antoniego Królikowskiego. Kto wie, być może niedługo celebryci zaczną korzystać z usług specjalistów od przepowiadania przyszłości.