Obserwuj w Google News

Związek Cichopek i Kurzajewskiego nie przetrwa? Jasnowidz gorzko: "Miłości tam już nie czuję"

2 min. czytania
14.02.2023 15:27
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski rozstaną się i zbudują szczęście z kimś innym? Jasnowidz Wojciech Glanc zajrzał w przyszłość słynnej pary z "Pytania na śniadanie". Wizja brzmi druzgocąco! Czyżby Kurzopkom nie był pisany długi związek? 

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w październiku zeszłego roku ujawnili, że są w związku. Przedtem aktorka rozstała się z Marcinem Hakielem. Tancerz sugerował, że do rozpadu małżeństwa doszło z winy aktorki, która nagle poprosiła go o odrobinę wolności. - Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - wspominał Hakiel.

Wersję o romansie Cichopek i Kurzajewskiego potwierdziła potem Paulina Smaszcz. "Kobieta-petarda" winiła byłego męża o to, że oszukiwał rodzinę, jednocześnie obnosząc się z przywiązaniem do katolickich wartości. Gdy w czasie podróży urodzinowej do Ziemi Świętej Katarzyna Cichopek, leżąc krzyżem, prosiła o łaski na nowy etap życia, Paulina Smaszcz ostrzegła ją przed swoim byłym mężem. 

Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu. Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale - napisała złowieszczo eksżona Kurzajewskiego. 

Redakcja poleca

Przyszłość Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Rozstaną się?

Czyżby Kasia faktycznie miała się czego obawiać? Popularny jasnowidz Wojciech Glanc postanowił zajrzeć w przyszłość słynnej pary, która podobno ma szykować się do ślubu. Niestety wizja brzmi mało optymistycznie.

Moje pierwsze odczucie, bardzo poważne, to nieodparte wrażenie, że to wszystko, co teraz dzieje się wokół tej pary, to pewnego rodzaju show. Taki zresztą jest show-biznes - powiedział o swoich przeczuciach "Super Expressowi" Wojciech Glanc. 

Jasnowidz twierdzi, że w relacji Katarzyny i Macieja coś już wyraźnie gaśnie. 

- Z jakiegoś powodu wydaje mi się jednak, że zaczyna tam brakować uczuć, że w tej chwili to bardziej biznes - wyznał Glanc.

Czy Cichopek i Kurzajewskiego czeka rozstanie? Biorąc pod uwagę obecną sytuację, Wojciech Glanc nie może wykluczyć takiego scenariusza. 

Niestety lub może i stety, zależy jak spojrzeć, ten związek prędzej czy później się rozpadnie, on nie ma racji bytu, ale trudno powiedzieć, z jakiego powodu. Tak to odczuwam, jakbyśmy mieli do czynienia z dwójką obcych sobie ludzi emocjonalnie, jeśli mówimy o takiej nici miłości - powiedział tabloidowi jasnowidz.

Według profety Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączą głównie zainteresowania zawodowe, lecz w ich związku "wieje emocjonalną pustką"- Miłości tam już nie czuję - powiedział wprost w rozmowie z "Super Expressem" Wojciech Glanc. 

Dalsze prognozy są druzgocące. Według Glanca w ciągu dwóch lat Katarzyna Cichopek znajdzie szczęście u boku innego mężczyzny. Będzie to ktoś niezwiązany z medialnym świecznikiem. Z nim też aktorka ma szansę spędzić resztę życia. 

- Pan Kurzajewski natomiast wpadnie w krótkie historie, przelotne związki, on troszeczkę musi chyba dojrzeć do tego, by znaleźć sobie naprawdę właściwą partnerkę życiową. Tak to odczuwam - zakończył gorzko Wojciech Glanc. 

Spodziewaliście się aż takiego łomotu?!

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski podnosi larum. "To będzie bardzo zakaźne, bardzo niebezpieczne"