Obserwuj w Google News

Jasnowidz Glanc wie, kto chce zaszkodzić Królikowskiemu. „Ciągle jest w pobliżu”

2 min. czytania
23.02.2023 10:35
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Wojciech Glanc przewidział, jak potoczy się sprawa związana z zatrzymaniem Antoniego Królikowskiego. Aktor musi uważać na pewną osobę z jego bliskiego otoczenia, która chce mu zaszkodzić. „To w pewnym momencie wyjdzie na jaw, pan Antek przekona się o tym na własnej skórze”- mówi jasnowidz Glanc.

jasnowidz-glanc-wie-kto-chce-zaszkodzić-królikowskiemu-ciągle-jest-w-pobliżu
fot. Pawel Wodzynski/East News

Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję pod zarzutem posiadania narkotyków. Aktor utrzymuje, że używa jedynie marihuany leczniczej, jednak to nie upoważnia go do prowadzenia pojazdu. Eksperci są zgodni - kolejna afera może sprawić, że Królikowski straci prawa rodzicielskie, a zatrzymanie aktora to „dar z nieba” dla Joanny Opozdy. Gwiazdor zwrócił uwagę na fakt, że funkcjonariusze policji dokładnie wiedzieli o miejscu i czasie jego pobytu i zasugerował, że cała sytuacja była zaplanowana. Super Express postanowił skontaktować się z jasnowidzem Wojciechem Glancem, który zdradził, kto kopie dołki pod Królikowskim.

Redakcja poleca

Królikowski wpadł w pułapkę? Jasnowidz Glanc nie ma wątpliwości, kto za tym stoi

W rozmowie z portalem jasnowidz Glanc przyznał, że to co dzieje się wokół aktora, „wymyka się spod kontroli” i „rozwija w dziwnym kierunku”. Zdaniem jasnowidza Królikowski powinien mieć się na baczności, ponieważ ktoś chce mu zaszkodzić.

- W swoim bezpośrednim środowisku zawodowym ma osobę, która wyśmienicie odgrywa bardzo dobrego przyjaciela, ale tak naprawdę jest osobą nieprawdopodobnie zawistną. Ciągle jest w pobliżu. To w pewnym momencie wyjdzie na jaw, pan Antek przekona się o tym na własnej skórze. Muszą mu się otworzyć oczy na bliskiego przyjaciela, który wcale nie jest mu taki życzliwy - tłumaczy.

Jasnowidz Wojciech Glanc przewiduje, że Antoni „dostanie ciężką nauczkę prawną”, która sprawi, że zacznie zastanawiać się nad swoim życiem i z refleksją spojrzy na swoje zachowanie.

- Z góry przepraszam za te słowa, ale niestety mam wrażenie, że teraz czuje się trochę bezkarny, bo jest „nienaruszalną gwiazdą”. Tym razem jednak nie tak łatwo będzie mu z tego wszystkiego wybrnąć.

Jasnowidz nie czuje jednak, że Antoni szybko się uspokoi. Nie można też liczyć na prędkie ustatkowanie się Królikowskiego.

- On ma taką naturę buntownika, ale to zacznie słabnąć w okolicach wieku 40 lat. Wtedy dopiero zacznie się ta energia uspokajać - mówi.

Opis swojej wizji jasnowidz Wojciech Glanc zakończył wyrażeniem zmartwienia o zdrowie psychiczne aktora. Jego zdaniem Królikowski nie powinien czytać artykułów czy komentarzy na jego temat i nie pozwolić, by zalała go fala hejtu. Niedopuszczalne jest też „podsycanie” afery i jakiekolwiek prowokacje. Myślicie, że Antoni weźmie sobie te rady do serca?