Antoni Królikowski sam się pogrąża? „Jak tylko się pojawia, to ma kolejny kryzys”

20.02.2023 15:41

Antoni Królikowski wywołał kolejny skandal. Policja zatrzymała odurzonego aktora pod zarzutem posiadania narkotyków. Czy Królikowski jest jeszcze w stanie opanować ogromny kryzys wizerunkowy?

królikowski-sam-się-pogrąża-jak-tylko-się-pojawia-to-ma-kolejny-kryzys
fot. VIPHOTO/East News

Antoni Królikowski ma ostatnio naprawdę złą passę w życiu. Niedawno zainteresowała się nim prokuratura, ponieważ miał on nie płacić alimentów na syna. Zanim jednak aktor uporał się z problemami wynikającymi z burzliwego rozstania z Joanną Opozdą, wpadł w kolejne tarapaty. Królikowskiego, który pozostawał pod wpływem środków odurzających, skontrolowała policja. Gwiazdora zatrzymano pod zarzutem posiadania narkotyków. Plotek skontaktował się z ekspertką od wizerunku, Żanetą Kurczyńską, która gorzko oceniła jego medialne działania.

Antoni Królikowski bardzo się pogubił? „Kolejna cegiełka do negatywnego wizerunku”

Początków kryzysu wizerunkowego aktora należy upatrywać w głośnym rozstaniu z jego partnerką, Joanną Opozdą. Szybki ślub nie przyniósł parze szczęścia i wkrótce wyszło na jaw, że Antoni Królikowski porzucił ciężarną żonę dla tajemniczej Izabeli, prawniczki i sąsiadki jego małżonki. Później było już tylko gorzej.

- Antek Królikowski od dłuższego czasu nie ma dobrego wizerunku. Najwięcej korzyści przynosi mu milczenie w sieci, bo jak tylko się pojawia, to ma kolejny kryzys wizerunkowy na koncie - mówiła w rozmowie z Plotkiem Żaneta Kurczyńska.

Aktor zapowiadał przerwę od świata show-biznesu tuż po tym, jak chciał zorganizować walkę sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Pomysł spotkał się z powszechnym oburzeniem. Królikowski nagle zaczął mówić o problemach zdrowotnych i zniknął z sieci. W obliczu jego wszystkich wybryków zatrzymanie przez policję nie wydaje się dla ekspertki dużym problemem. Za pozytyw można jednak uznać fakt, że gorzej już chyba nie będzie.

- To po prostu kolejna cegiełka do negatywnego wizerunku, na który skrzętnie pracuje. Nie da się mieć dobrego PR na zewnątrz, jeśli wewnątrz dzieje się źle, jeśli ktoś jest zagubiony w życiu. A tak to trochę u Antka Królikowskiego wygląda - powiedziała gwiazda prowadząca kanału You Tube „Okiem PR-owca”.

Zdaniem Kurczyńskiej w przypadku Królikowskiego nie można już mówić wyłącznie o wizerunku. Można natomiast domniemywać, że aktor chyba naprawdę się pogubił i ma poważne problemy.

- Warto, by Antek w pewnym sensie przewartościował swoje życie. Bo idzie to wszystko w niezbyt dobrym kierunku - podsumowała ekspertka.

Myślicie, że uda mu się jeszcze odkupić winy i poukładać życie na nowo?

loader