,

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada tragedię. To już niedługo? "Oby do tego nie doszło"

20.03.2023 16:28

Wojciech Glanc w najnowszym nagraniu podzielił się z widzami kolejną wizją. Nowa przepowiednia, choć symboliczna, mocno zaniepokoiła samego jasnowidza. Czy niedługo czekają nas kolejne katastrofy naturalne i międzynarodowy konflikt?

Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. screen: YouTube @wojciechglanc

Wojciech Glanc często nazywany jest jasnowidzem celebrytą i rzeczywiście, nie sposób odmówić mu stale rosnącej popularności, porównywalnej do rozgłosu wokół Krzysztofa Jackowskiego. Jego nagrania publikowane w serwisie YouTube, w których dzieli się swoimi przepowiedniami i przemyśleniami, są chętnie oglądane. Zwłaszcza że Glanc podejmuje bardzo aktualne tematy. Wielokrotnie mówił o swoich odczuciach związanych z polską polityką, wojną w Ukrainie, czy pandemią koronawirusa, którą miał przepowiedzieć. W najnowszym filmie zabrał głos w sprawie wizji, które mocno go zaniepokoiły. Jasnowidz zobaczył między innymi prawdopodobieństwo kolejnego międzynarodowego konfliktu i katastrofy naturalne. Czy Polacy muszą bać się o najbliższe miesiące?

Wojciech Glanc ostrzega przed przyszłością. Jasnowidz widział wojnę i katastrofy naturalne

W nowym filmie Wojciech Glanc podzielił się z widzami swoimi odczuciami związanymi z Wielką Brytanią i Argentyną. W najnowszej wizji zobaczył obrazy, które jego zdaniem mogą zapowiadać odnowienie dawnego konfliktu. Zasugerował nawet, że Argentyna może zaatakować Brytyjczyków.

- Nie wiem czemu, pojawiło mi się coś takiego, zobaczyłem obraz wilka rzucającego się w stronę Karola, króla (…) wiedziałem, że to jest wilk i on kojarzył mi się z Argentyną. I pojawiła mi się nazwa Falklandy przy tym wszystkim. W tym roku nastąpi jakiś przełom (…) Rozwścieczona wilczyca Argentyna pojawiła mi się w wizji (…) jakiś rodzaj agresji, oby do tego nie doszło, bo wbrew pozorom, nam się zawsze wydaje, że wojny są takie odległe.  Nie wiem, czy szykują się do ataku, czy zaatakują, czy po prostu wzrasta napięcie - opowiadał.

Niepokojąca jest także przepowiednia Glanca dotycząca ruchów płyt tektonicznych. Zdaniem jasnowidza możemy spodziewać się kolejnych groźnych trzęsień ziemi.

- Obraz ocierających się płyt i słowa „wstrząs na Pacyfiku i potężne tsunami” (…) To trzęsienie ziemi, które było w Turcji, to był tylko taki przedsionek. Będzie w tym roku powtórka (…) Trzęsienie w Kalifornii - opisywał swoje wizje.

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada technologiczny przełom. To koniec systemu edukacji?

W swoim najnowszym nagraniu Wojciech Glanc poświęcił uwagę także rozwojowi technologii, z naciskiem na sztuczną inteligencję. Zdaniem jasnowidza już niedługo czeka nas przełom, który może wpłynąć na system edukacji i wywołać rewolucję gospodarczą.

- Następuje coś, co wywindować może naszą cywilizację do góry. Wręcz może być katapultą. Z tej katapulty oczywiście wielu spadnie (…) Idzie potężna fala, to zmieni układ sił w przedsiębiorstwach (…) Szkoły tracą sens tak naprawdę. Szkoły, edukacja, system edukacyjny, traci sens. Zawód nauczyciela powoli też zaczyna tracić sens z racji tego przełomu, który następuje (...) Upadnie jakaś potężna firma i to jest też początek - przepowiada.

Trzeba przyznać, że tym razem Wojciech Glanc w swojej wizji zobaczył wiele różnorodnych obrazów.

loader

Logo radiozet Dzieje się