Obserwuj w Google News

Koniec sielanki u Michała Wiśniewskiego i Poli? Dodała wymowny post

2 min. czytania
17.03.2023 11:57
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska są teraz szczególnie obserwowani przez media. Wszyscy wyczekują narodzin kolejnego dziecka piosenkarza, a w szczególności imienia, jakie otrzyma chłopczyk. Czy jednak sielanka w małżeństwie nie została przypadkiem zakłócona? Pola szczerze napisała o relacji z artystą.

Michał Wiśniewski Pola Wiśniewska
fot. TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska pobrali się w 2020 roku. Internetowe zakochanie szybko zamieniło się w stały związek. Niektórzy zaczęli wytykać muzykowi Ich Troje piąte małżeństwo i wieszczyli szybki rozpad relacji. Faktem jest, że i gwiazdorska para miewa kryzysy.

Zobacz także:  Michał Wiśniewski zdenerwował ciężarną Polę i dostał w twarz!

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska przeżywają kryzys?

Pola Wiśniewska zaniepokoiła internautów najnowszym wpisem na Instagramie. Niektórzy zaczęli sugerować, że w związku Michała Wiśniewskiego nie dzieje się najlepiej.

- Bywa, że jesteśmy zmęczeni i złościmy się na siebie, ale i tak razem nam najfajniej – napisała Pola Wiśniewska.

Wydaje się, że żona Michała Wiśniewskiego stara się dbać o relację i razem pokonują upadki, a wspólnie świętują wzloty. Na Instagramie może i życie wygląda kolorowo, ale w rzeczywistości może być kompletnie inaczej. Na kontach pary królują wspólne zdjęcia pełne miłości.

- Każdy związek ma czasami gorsze dni, ale mimo gorszych dni zawsze trzeba się wspierać – czytamy w jednym z komentarzy, który polubiła Pola.

- Każdy związek ma gorsze dni, ale jeśli jest miłość, to ona wszystko pokona – podsumowała jedna z internautek. Ten wpis również spodobał się żonie Michała Wiśniewskiego.

- Kochani trzymajcie się, jestem z Wami i kibicuję pięknej Waszej miłości – dopingowała fanka.

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski i Pola na pewno mają powody do radości. W styczniu 2021 roku zostali rodzicami Falco Amadeusa. Kolejne dziecko przyjdzie na świat na początku maja.

- Miała być córeczka tatusia, a będzie kolejny synek mamusi – pisała Pola na Instagramie.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl