Obserwuj w Google News

Władimir Putin ma w łóżku wiernego kompana. Jasnowidz Jackowski ujawnia

2 min. czytania
29.06.2023 16:22
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Jackowski nie przestaje zaskakiwać. W jednej z transmisji skupił się na Władimirze Putinie i zaczął mówić o poważnej chorobie, jednak nie tylko… Jasnowidz z Człuchowa wszedł w prywatę i rozgadał się o swoich przeczuciach dotyczących dyktatora oraz jego psa. Zwierzę ma relaksować prezydenta Rosji. W jaki sposób?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnia co Władimir Putin robi z psem
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, AA/ABACA/Abaca/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w pierwszej kolejności przekazał „rzecz dziwną”. Powiedział, że Władimir Putin choruje – o tym i tak spekuluje się od dawna. Jednak profeta zarzucił nas konkretami. Przeczuwa, że przywódca bierze tabletki nieregularnie i tylko wtedy, kiedy musi. Ma wrażenie, że choroba ma związek z drżeniem rąk i nóg lub ich sztywnieniem. To, co powiedział później, było jeszcze ciekawsze.

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski przepowiada wielki kataklizm. „Katastrofa epokowa”

Jasnowidz Jackowski ujawnia tajemnice Władimira Putina

Krzysztof Jackowski przekazał, że Putin może mieć chorobę na tle nerwicowo-lękowym lub dolegliwości są związane z problemami neurologicznymi. Profeta czuje, że wszystko może być związane z potylicą.

- Dziwne, dlaczego tak mi się to kojarzy, ale on długo w nocy nie śpi, jakby nie mógł spać, nie mógł zasnąć. On nocuje z psem, ma psa ulubionego i on z nim nocuje, blisko, może nawet obok siebie śpią. Zasypia czwarta nad ranem i krótko śpi, siódma i on jest na nogach. Mało śpi – przekazał jasnowidz z Człuchowa.

Redakcja poleca

Jasnowidz Jackowski analizował, że być może to nie jest związane z jego potrzebami, ale z przypadłościami. Niedługo objawy mogą być widocznie gołym okiem.

- Jak się ta przypadłość będzie u niego rozwijała, to będzie miał trudności też z głową. Jakby w jednym kierunku głowa będzie skierowana, kręcona. Coś jest z tyłu głowy, potylicy. Mam wrażenie, że z tym może żyć, ale to jest bardzo uporczywe u niego – tłumaczył jasnowidz Krzysztof Jackowski. Przypomnijmy, że według jego przepowiedni Władimir Putin nie umrze dość szybko, ale może zostać otruty.