Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski przewidział pucz i jego skutki. „Broń masowej zagłady”

3 min. czytania
27.06.2023 15:28
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Jackowski przewidział pucz w Rosji? 24 czerwca najemnicy z grupy Wagnera z łatwością mieli w swoim zasięgu Moskwę i samego Władimira Putina. Jak się okazuje, jasnowidz z Człuchowa nie tak dawno miał wizję na temat tego, co wymyślił Jewgienij Prigożyn. Jakie będą skutki puczu i co czeka nas wkrótce?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział pucz w Rosji co dalej
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski 15 czerwca podczas transmisji podzielił się z widzami swoimi przeczuciami. Skupił się wówczas na zdjęciu Władimira Putina. Profeta powiedział, że przywódca jest coraz bliżej desperacji, czyli ostatecznego posunięcia, które może wywołać poważny konflikt. Oprócz tego jasnowidz z Człuchowa stwierdził, że „on się kończy”.

Co więcej, jasnowidz przepowiedział, że „przyjdzie moment, w którym Putin będzie się musiał spieszyć. Nagle może się wydarzyć, że będzie próba poważnego obalenia Putina”. Jak widać, to się akurat sprawdziło. Krzysztof Jackowski nie był jednak pewien czy będzie to pucz, czy coś innego. Co jeszcze powiedział jasnowidz z Człuchowa?

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski przepowiada wielki kataklizm. „Katastrofa epokowa”

Jasnowidz Jackowski przewidział pucz w Rosji. Co dalej z Putinem?

Krzysztof Jackowski kontynuował, mówiąc, że Władimir Putin będzie wręcz chciał się spieszyć i będzie doskonale wiedział, o co chodzi. Profecie wydawało się, że przywódca nie będzie miał mocy sprawczej lub dostępu do tych ludzi – w tym przypadku do Grupy Wagnera.

Jasnowidz tłumaczył, że Władimir Putin i tak nadal „będzie władny” - tak też się stało, ponieważ po próbie puczu Prigożyn dogadał się z Kremlem, wycofał swoich ludzi oraz wycofał się do Białorusi. Prezydent Rosji w swoim orędziu obwinił zachodnie kraje i tak samo przepowiadał Jackowski. Jakie czekają nas skutki i czy Władimir Putin zostanie obalony?

Redakcja poleca

- Może on wie. Może wywiad wie, że jest być może przygotowywane otrucie Putina. A ten fakt mógłby doprowadzić do podziału Rosji na trzy części - mówił jasnowidz jeszcze w marcu 2023 roku i nadal podtrzymywał swoją wizję z 2022 roku odnośnie tego, że Putin „jeszcze troszeczkę będzie żył”. Jakie skutki puczu będziemy mogli odczuć już niedługo w mniemaniu Jackowskiego?

Jasnowidz Jackowski przewiduje katastrofalne skutki puczu

Jasnowidz z Człuchowa w jednej z ostatnich transmisji, która odbyła się 24 czerwca, skupił się i przepowiedział, że kwestią krótkiego czasu jest to, że Rosja zacznie bardzo poważnie straszyć „bronią masowej zagłady”. Według profety to kompletnie inne podejście do wojny, którą wytoczono Ukrainie.

- Rosja jest w stanie… Ja się obawiam, że dojdzie do skażenia w tamtym regionie. To dziwne, ale ja nie mam poczucia, żeby to zrobiła Rosja. Bunt w buncie… To nie koniec tego buntu, to się podzieli na dwie grupy. Te wojska zbuntowane, które próbowały robić pucz, podzielą się na dwie grupy. Na jedną z tych grup nie będzie wpływu – brzmiała kolejna przepowiednia jasnowidza Jackowskiego, ale zaraz przekazał druzgocące wieści.

Redakcja poleca

- Powiem rzecz bardzo niebezpieczną, bardzo poważną. To, co się stało, to spowoduje bardzo poważną rzecz. To spowoduje początek, niestety, wojny, która ogarnie… Może inaczej – to jest preludium do już oficjalnej wojny nie tylko na Ukrainie, ale poza Ukrainą – przekazał mocno zaniepokojony Krzysztof Jackowski.

Na sam koniec znów skupił się na Putinie i przepowiadał, że w momencie, gdy będzie się wszystkim wydawało, że przywódca traci poparcie, a na froncie dzieje się nieciekawie dla Rosji, to wtedy Rosja zaskoczy nagłym i szybkim atakiem, który ma zmienić „oblicze pojmowania” trwającej wojny. Krzysztofowi Jackowskiemu kojarzą się też wybuchy i strach przed bombami, a nikt nie będzie potrafił wytłumaczyć ich skutków.