,

Jasnowidz Jackowski przepowiada śmierć Putina. Wie, jak umrze

31.03.2023 16:46

Jasnowidz Jackowski podczas ostatniej transmisji nieoczekiwanie przepowiedział, jak będzie wyglądać koniec Władimira Putina. Wizja pojawiła się w momencie, kiedy skupiał się nad zdjęciem Joe Bidena. Co stanie się po śmierci przywódcy Rosji?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, Angelika von Stocki/FaceToFace/REPORTER/Reporter/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas ostatniej transmisji skupił się na tym, co może stać się w kwietniu. Przepowiedział, że niedługo może wybuchnąć druga wojna, która przyćmi konflikt w Ukrainie. Jasnowidz z Człuchowa wyjaśnił, jakie wydarzenia poprzedzą kolejną agresję. Nagle skojarzył mu się Władimir Putin i jego śmierć.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski przepowiada zagrożenie dla Polski. „Skrzętnie przygotowane”

Jasnowidz Jackowski o śmierci Władimira Putina

Jasnowidz Krzysztof Jackowski skupiał się nad zdjęciami Andrzeja Dudy, Władimira Putina i Joe Bidena. Z tym ostatnim miał wizję dotyczącą przywódcy Rosji. Jasnowidz po raz kolejny przepowiedział koniec Putina.

- Dziwne. Otrucie Putina. Wiem, że to głupie, co mówię... – wypalił nagle jasnowidz z Człuchowa i na nowo skupił się na zdjęciu Joe Bidena.

- Może on wie. Może wywiad wie, że jest być może przygotowywane otrucie Putina. A ten fakt mógłby doprowadzić do podziału Rosji na trzy części – przepowiadał.

Jasnowidz z Człuchowa już w zeszłym roku skupiał się wokół tematu śmierci Władimira Putina. W maju 2022 roku mówił, że ma wrażenie, że przywódca odejdzie od pełnienia funkcji. Wówczas również pojawiła się liczba 3. Jasnowidz przepowiadał, że Władimir Putin jeszcze trochę pożyje.

- […] przez pewien moment trzy osoby w Rosji będą pełniły za niego funkcję, czyli taka trójwładza będzie. […] Putin jeszcze troszeczkę będzie żył… Będzie czas w życiu Putina, w którym nie będzie pełnił swoich funkcji prawdopodobnie ze względów zdrowotnych. Ale nie będzie wybrany nowy przywódca. Będą trzy osoby, które będą za niego decydowały – tłumaczył jasnowidz.

Kolejna wizja dotycząca śmierci Władimira Putina pojawiła się w grudniu 2022 roku. Jasnowidz z Człuchowa zaznaczył, że wiele lat temu przepowiadał, że przywódca umrze w górach. Śmierć nie nadejdzie w 2023 roku.

- Śmierć Putina nie nastąpi szybko. Na pewno nie będzie miała ona miejsca w nadchodzącym roku. […] Niestety Putin jeszcze nie umrze. Tak, jak niestety, to zło na świecie, które się rozlewa, się nie uspokoi – obwieszczał w maju jasnowidz Jackowski.

loader

Logo radiozet Dzieje się