,

Jasnowidz Jackowski w przepowiedni na kwiecień. „Wojna zacznie się o świcie”

29.03.2023 21:08

Jasnowidz Jackowski przedstawił widzom swoją wizję na kwiecień. Nie miał zbyt dobrych przeczuć. Profeta przepowiedział, że w kwietniu może zacząć się krach światowy, a pieniądze nagle będą wypłacane z banków. Jednak to nie widmo krachu jest najgorsze, a możliwa wojna na horyzoncie. Gdzie i kiedy się zacznie?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas transmisji przekazywał swoje wizje oraz skupiał się przy zdjęciach przywódców USA, Rosji i Chin. Nagle Jasnowidz z Człuchowa powiedział, że nie ma już odwrotu, a Joe Biden miał nadzieję na porozumienie z Chinami. Zaczął przepowiadać kolejną wojnę – zresztą jakiś czas temu przeczuwał i ostrzegał, że na świecie wybuchnie drugi, równoległy konflikt, a wojna w Ukrainie chwilowo zejdzie na drugi plan. Niedawno znów niepokoił się tym, co czeka nas w kwietniu.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski przepowiada zagrożenie dla Polski. „Skrzętnie przygotowane”

Jasnowidz Jackowski przepowiada kolejną wojnę

- Wojna zacznie się o świcie. W pogotowiu jest Wielka Brytania, ale ja nie mam wrażenia, że chodzi tu o Ukrainę. Nastąpi wojna, w myśleniu jego [Joe Bidena – przyp. Red.] jest wojna, która nastąpi o świcie, ale to będzie w innym miejscu wojna. To będzie wojna pięciu państw, nie pięciu, które będą z sobą walczyć, ale będą walczyć z jednym, może z dwoma państwami. To już jest taka moja sugestia – czy nie chodzi tu o Bliski Wschód? Wojna pięciu sojuszy… Jest planowana wojna, inna wojna, druga – zaczął mówić jasnowidz z Człuchowa.

- Krótko przed tą drugą wojną, mam wrażenie, że na Bliskim Wschodzie wybuchnie albo beczkowóz, tir z okrągłym baniakiem i dużo ludzi zginie, albo to będzie jakiś baniak, jak paliwo się przewozi. To właściwie będzie pretekstem do zaczęcia – dodał jasnowidz w dalszej części transmisji.

Krzysztof Jackowski już wcześniej ostrzegał, że świat czeka konflikt, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Zanim jedna to nastąpi, będzie jedna lokalna wojna, potem druga, a następnie nad jedną z nich utraci się kontrolę i wszystko „się rozleje”. Jasnowidz z Człuchowa przepowiada, że może chodzić właśnie o Bliski Wschód, ponieważ to czuły punkt dla Rosji i Chin, a swoje wpływy gdzieniegdzie ma tam też Ameryka.

- Mam wrażenie „misja rozjemcza”. Gdyby do czegoś takiego doszło, Chiny zdecydowałyby się na „misję rozjemczą”. Na zasadzie takiej jakby… Statki, flota, nie przystąpiłyby do odwetu tej wojny, ale mocno by się zaczęły wtrącać pod pretekstem rozjemczości – przepowiadał jasnowidz Jackowski.

Potem jasnowidz skupił się nieco na Władimirze Putinie – jego zdaniem przywódca nie myśli już tylko o wojnie na Ukrainie, ale też o czymś, „co może być większe lada moment”. Nie będzie jednak prowodyrem. Świat czeka pojedynek dwóch sił: wschodniej i zachodniej.

Jasnowidz z Człuchowa mówi, co grozi Polsce

Po rozpoczęciu tej wojny, według jasnowidza Jackowskiego, pojawią się orędzia prezydentów różnych państw, Będą ostrzegali, że do konfliktu należy się przygotować. Niektóre kraje zaostrzą kontrole na granicach i będą zabezpieczać się tak, jakby to było zagrożenie wojenne. Pojawią się też informacje o mobilizacji i instrukcje o postępowaniu w przypadku zagrożenia jądrowego.

- Polska z tą drugą wojną nie będzie miała zbyt wiele wspólnego. Polska będzie miała zadanie pilnowania i skupiania się tu, na granicy ukraińskiej. Na początku wiele państw spanikuje […] leki, inne rzeczy, będą się bali, że stanie się coś globalnego – brzmi przepowiednia jasnowidza Jackowskiego.

loader

Logo radiozet Dzieje się