Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski przerażony wizją o Polsce. Wskazał jeden region

2 min. czytania
21.02.2023 15:04
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Jackowski w ostatnim czasie sypie wizjami jak z rękawa. Niestety, większość z nich jest dość niepokojąca dla Polski. Jasnowidz znów zabrał głos i przepowiedział wojsko w jednym z regionów naszego kraju. Szykuje się wielkie przemieszczanie, o którym profeta mówi już od dawna?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w jednej z ostatnich transmisji powiedział, że w Polsce „będzie dochodziło do wezwań rezerwistów, do wcielania ludzi do służby wojskowej”. Przepowiadał również, że Polacy w świetle zagrożenia będą się przemieszczać.

W innej z niedawnych wizji jasnowidz z Człuchowa mówił, że czekać nas może ważne orędzie Andrzeja Dudy, dotyczące bezpieczeństwa. Potem ma nastąpić coś w rodzaju powoływań i mobilizacji. Teraz jasnowidz Krzysztof Jackowski znów wspomina o wojsku. Zdaniem profety jego wizja nie jest dobra dla żadnego miasta.

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski przepowiada wielki upadek. Podał dwie daty

Jasnowidz Jackowski przepowiada niepokój na Śląsku

Jasnowidz Jackowski udzielił przepowiedni na prośbę „Super Expressu”. Jest zdania, że 2023 rok wcale nie będzie normalny dla mieszkańców Śląska. To właśnie tam ma pojawić się sporo mundurowych, a Polacy będą żyć w niepokoju.

- Na Śląsku widzę dużo wojska. Dla żadnego miasta nie są to dobre wizje. Pojawi się jakiś niepokój na Śląsku, widzę, jak zbiera się wojsko. Co to oznacza? To oznacza, że na świecie będą działy się bardzo złe rzeczy i jak mówię, rykoszetem w Polsce też będą się działy złe rzeczy – mówił jasnowidz z Człuchowa dla „Super Expressu”.

Redakcja poleca

Krzysztof Jackowski uprzedza, że jeśli konflikt za wschodnią granicą przybierze na sile, to w naszym państwie życie może się pokomplikować i mocno to odczujemy. Zdaniem jasnowidza 2023 rok nie należy do lat normalnych i spokojnych.

- Wiadomo, że jak na świecie rozgorzeje coś gorszego, jak wojna na Ukrainie albo wojna na Ukrainie by się spotęgowała, to wiadomo, że w Polsce będącej blisko Ukrainy nie będzie można żyć normalnie, to się rozumie samo przez się. Będą się działy różne rzeczy, tak jakby echem 2023 rok nie da nam odetchnienia, tylko coś się spotęguje – zakończył Jackowski.

RadioZET.pl/Se.pl

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie