Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski w czarnej wizji dla Polski. „Boję się tego powiedzieć”

2 min. czytania
25.01.2023 15:21
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Jackowski po raz kolejny przychodzi z niezbyt pozytywną wizją dla Polski i Polaków. Profeta mówił o iście przerażających rzeczach: między innymi widział barykady na ulicach jednego z większych miast. To nie koniec złych wieści.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie z „Super Expressem” ujawnił, co już niedługo może czekać Polaków. Trzeba będzie przygotować się na najgorsze? Sytuacja polityczna też nie wygląda dobrze. Władzę może przejąć specjalna komisja.

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski widział przyszłość Kaczyńskiego. „Odchodzi”

Jasnowidz Jackowski widział barykady na ulicach

Jasnowidz z Człuchowa w specjalnej przepowiedni na prośbę „Super Expressu” wyjawił, że ten rok może nie być politycznie normalny dla Polaków. W wizji poczuł, że wybory się nie odbędą, a władzę przejmie Komisja Tymczasowa. Wszyscy będą musieli zgodzić się na taki rozwój wydarzeń.

- Dla nas nie będzie to miało żadnego znaczenia, kto wygra i jaka siła będzie rządzić. My będziemy mieli zupełnie inne kłopoty. Wcale nie jest takie pewne czy nasz kraj, poszczególne regiony zachowają w przyszłości suwerenność. Ja mówię coś, co nie ma sensu, ale proszę pamiętać, że dwa lata temu ja mówiąc wtedy o tym, że będzie wojna, też wtedy to nie miało sensu – tłumaczył Jackowski.

Jasnowidz przepowiedział kolejne rewelacje, które mogą nieźle przerazić mieszkańców Torunia. To właśnie w tym mieście pojawią się liczne barykady. Aż strach pomyśleć, co może się stać.

Redakcja poleca

- Dla Torunia jaki to będzie rok kłótliwy. Rok wielkich kłótni. Tak mi się kojarzy. Ja to czuję, więc to od razu mówię. Ja boję się tego powiedzieć. To będzie rok kłótliwy i będzie barykada na ulicy. Barykady. Widzę zabarykadowane ulice. Widzę leżące rzeczy na ulicy, aby nie przejechać – przepowiada jasnowidz z Człuchowa.

Jakiś czas temu Krzysztof Jackowski również odniósł się do dużego polskiego miasta. Wówczas wspomniał o Rzeszowie. W swojej przepowiedni poczuł, że mieszkańcy będą uciekać - powodem miałaby być eskalacja działań wojennych przez Putina.

RadioZET.pl/Se.pl