Obserwuj w Google News

Wstrząsająca wizja na 2023 rok. Jackowski: wszystko będą nam odbierać

2 min. czytania
23.11.2022 16:21

Jasnowidz Jackowski pogrążył się w kolejnych wizjach. Tym razem zdradził, co może czekać Polaków już niedługo, w 2023 roku. Chodzi tutaj o działania rządu, które mogą rozwścieczyć miliony. Politycy zaczną więcej zabierać, niż dawać i tym samym przekreślą swoje własne obietnice?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wprost nazwał 2023 rok rokiem „bez pieszczenia”. Według niego nadchodzące 12 miesięcy będzie dopiero „preludium” do tego, co nastanie. Nie ma dobrych wiadomości dla Polski. Finansowo możemy mocno się pogrążyć, a społeczeństwo będzie zmagać się z dużym bezrobociem. Jasnowidz z Człuchowa przepowiada, że świadczenia socjalne i wypłacalność instytucji stoją pod znakiem zapytania.

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski wieszczy upadek PiS-u. Nie ma wątpliwości

Jasnowidz Jackowski ostrzega przed działaniami polskiego rządu

- Socjal... mocno mi się to skojarzyło... w 2023 roku zauważymy, że rząd nasz, ktokolwiek będzie rządził, [...] zacznie wymierać socjal jakikolwiek. Z jednej strony będzie się nam mówiło, że to zelżeje, ponieważ też nie będą od nas wymagane płatności, które teraz są obowiązkowe jak choćby ZUS. Jakiś straszny bałagan mi się kojarzy. To wygląda na kompletne rozregulowanie jakiegoś porządku, który jest - przeczuwa jasnowidz z Człuchowa.

To nie był koniec niepokojącej wizji. Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma także odczucie, że politycy mogą nam odbierać pewne rzeczy, zamiast dawać. Będzie to tłumaczone trudną sytuacją - wszak kryzys ma przybrać na sile.

- 2023 rok będzie pierwszym rokiem, w którym wszystko, co politycy nam dali, lub co nam prowizorycznie dają, zacznie być odbierane w imię trudnej sytuacji, komplikującej się sytuacji coraz bardziej i w imię kryzysu z tego wynikającego. Ten kryzys nie tylko w Polsce ujawnia się coraz bardziej i czas sobie zadać pytanie, czy on nie jest głównym nurtem zdarzeń, które mamy tutaj wokół siebie - analizował Jackowski.

Redakcja poleca

Według jasnowidza z Człuchowa kryzys „obniża spojrzenie na nasze potrzeby”. Nadchodzący rok ma być brutalny pod tym względem. Poczujemy konsekwencje kontrolowanej zapaści. Krzysztof Jackowski przepowiada, że lęk przed tym, co się stanie, będzie miał pewien cel.

- Cel tego lęku będzie taki, że odważniej pewne decyzje będą wprowadzane, decyzje, na które w normalnej sytuacji na pewno byśmy się nie godzili. Też da to uzasadnienie na przyszłość, żeby sytuacja ekonomiczna się pogarszała, żeby było na co zganiać. […] Państwa słabsze stoją w obliczu bankructwa i trzeba coś z tym robić albo one rzeczywiście zaczną bankrutować. […] Nie wiem, czego to się tyczy, może nie Polski, ale w niektórych państwach ludzie będą suszyć mięso, żeby przetrwać... suszone mięso - przekazał jasnowidz Jackowski.

Jasnowidz Jackowski przeczuwa również, że w kwietniu 2023 roku mogą wystąpić trudności w bankach. Mogą pojawić się problemy z płynnością czy upadłościami. Oprócz tego w kwietniu z pracy mogą być zwalniane „duże ilości ludzi” i może grozić nam potężne bezrobocie. Rząd może nie dać już rady tego naprawić.

Krzysztof Jackowski
10 Zobacz galerię
fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea