Obserwuj w Google News

Iwona Pavlović wyleci z „Tańca z Gwiazdami”? Zastąpi ją gwiazda Polsatu

2 min. czytania
18.05.2023 09:05
Zareaguj Reakcja

Iwona Pavlović zwolniona z „Tańca z Gwiazdami”? W programie mają zajść poważne zmiany. Edward Miszczak podejmuje kontrowersyjne decyzje. W jury ma się pojawić znana gwiazda Polsatu.

iwona-pavlović-zwolniona-z-tańca-z-gwiazdami-zastąpi-ją-gwiazda-polsatu
fot. Pawel Wodzyński/East News, TRICOLORS/East News

Taniec z Gwiazdami” wzbudza ogromne zainteresowanie. Edward Miszczak chce odświeżyć program i planuje poważne zmiany. Taneczne show wraca do niedzielnego pasma. Zmianie ulegnie także nazwa, która utraci angielski człon. Najwięcej emocji wywołają jednak zwolnienia stałych gwiazd „Tańca…”. Nowy dyrektor programowy Polsatu udowodnił, że nie boi się podejmować radykalnych decyzji. Najpierw zakończył współpracę z Katarzyną Skrzynecką i wyrzucił ją z show „ Twoja twarz brzmi znajomo”, a następnie pozbawił pracy Katarzynę Dowbor, która nie poprowadzi kolejnej edycji programu „ Nasz nowy dom”. Teraz zwolnień obawia się ekipa „Tańca z Gwiazdami”.

„Taniec z Gwiazdami”. Iwona Pavlović zwolniona? Mają dla niej zastępstwo

W sieci krąży już nieoficjalna lista potencjalnych gwiazd nadchodzącej edycji tanecznego show. Niestety będą one musiały poczekać nieco dłużej na pierwszy występ na parkiecie, bowiem Edward Miszczak zawiesił emisję „Tańca z Gwiazdami”.

- Zmieniamy studio i scenografię. To było dawniej realizowane w ATM Studio w maleńkich warunkach. Teraz mamy ogromne studia, będziemy wszystko zmieniać. Potrzebujemy na to czasu - powiedział w rozmowach z portalem Wirtualne Media Edward Miszczak.

Z kolei dziennikarze Super Expressu przekonują, że wkrótce potwierdzą się plotki o zwolnieniu Iwony Pavlović. - Na fotelu jurora ma ją zastąpić dotychczasowa współprowadząca, Izabela Janachowska - czytamy na stronie se.pl. Czyżby więc nowy dyrektor programowy Polsatu uznał, że troje prowadzących to odrobinę za dużo?

Redakcja poleca

Izabela Janachowska prowadzi „Taniec…” od momentu jej transferu z TVN do Polsatu. Jej angaż nie wiązał się wtedy ze zwolnieniem Pauliny Sykut-Jeżyny. Jak się jednak okazuje, dalszy udział prezenterki w programie nie jest pewny. O utratę pracy ponoć nie musi martwić się jedynie Krzysztof Ibisz.

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News