Obserwuj w Google News

"Taniec z gwiazdami" nie wróci jesienią do Polsatu. Edward Miszczak tłumaczy się z decyzji

2 min. czytania
17.05.2023 16:46
Zareaguj Reakcja

Nie będzie w tym roku 14. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie. Edward Miszczak zdecydował się odroczyć taneczny show, który jego zdaniem wymaga gruntownego odświeżenia. Kiedy "Dancing with the Stars" wróci na antenę i jakie zmiany planuje nowy dyrektor programowy Polsatu? 

"Taniec z gwiazdami" w Polsacie zawieszony
fot. Wojciech Olkusnik/East News

"Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" należy do najpopularniejszych programów rozrywkowych Polsatu. Do tej pory stacja wyemitowała trzynaście edycji. Kolejny sezon miał ruszyć tradycyjnie po wakacjach, ale już wiadomo, że plany uległy zmianie. Polsat postanowił zawiesić "Taniec z gwiazdami". Powodem ma być decyzja Edwarda Miszczaka, który zamierza odświeżyć i uatrakcyjnić popularny format.

Redakcja poleca

"Taniec z gwiazdami" znika z jesiennej ramówki Polsatu

Nowy dyrektor programowy potwierdził, że 14. edycja "Tańca z gwiazdami" nie pojawi się jesienią 2023 na antenie Polsatu. Wcześniej portal Pudelek, bazując na przeciekach ze stacji, poinformował, że Miszczak potrzebuje więcej czasu na wdrożenie swoich "ambitnych planów". 

- Miszczak uznał jednak, że aby "Taniec z gwiazdami" powrócił do dawnej chwały, potrzeba więcej czasu i energii. Napięty harmonogram prac nad jesienną ofertą Polsatu nie pozwala zaś na realizację tych ambitnych planów. Ostatecznie podjęto więc decyzję, że taneczne show spada z ramówki i w tym roku w ogóle nie pojawi się na antenie - zacytował swojego informatora Pudelek. 

Tę wersję zdaje się potwierdzać sam Edward Miszczak. Następca Niny Terentiew zdradził, że prace nad nową edycją trwają, a ta ma pojawić się w Polsacie wiosną 2024 roku. 

- Ta informacja już wyciekła wczoraj. Potwierdzam, że program został przeniesiony na wiosnę 2024 r. "Taniec..." cały czas powstaje, robimy nową scenografię, ale nie jesteśmy jeszcze gotowi z tym projektem - powiedział w rozmowie z Plejadą.

Zmiany w "Tańcu z gwiazdami" mają ponoć objąć nie tylko wystrój studia. Mówi się m.in. o roszadach w jury i składzie prowadzących.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz straci pracę w Polsacie? Żona prezentera zabrała głos