Obserwuj w Google News

Paulina Smaszcz i Marcin Hakiel w Tańcu z gwiazdami? Sensacyjne doniesienia

2 min. czytania
09.05.2023 11:13
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz i Marcin Hakiel wezmą udział w 14. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie? Tabloid zdradził plany produkcji odnośnie byłych partnerów Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Jaką rolę w "Tańcu z gwiazdami" ma szansę dostać Marcin Hakiel? 

VIPHOTO/East News, TRICOLORS/East News
fot. Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz w "Tańcu z gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami" ma wrócić jesienią na antenę Polsatu. Nowy dyrektor programowy Edward Miszczak postanowił zachować popularny format, lecz program czekają ponoć spore zmiany. Obecnie trwa kompletowanie uczestników 14. "Tańca z gwiazdami". W sieci ruszyła karuzela nazwisk. Tabloidy spekulują, że widzów czeka wyjątkowo interesujące widowisko, ponieważ w obsadzie mają pojawić się Paulina Smaszcz i Marcin Hakiel. Szczególnie ciekawie rysuje się obecność byłego męża Katarzyny Cichopek, który miał postawić produkcji warunek. 

Redakcja poleca

Taniec z gwiazdami: Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz w programie Polsatu?

Zaproszenie byłego męża Katarzyny Cichopek i eksżony Macieja Kurzajewskiego do "Tańca z gwiazdami" nie wdaje się niczym dziwnym. Jak wiadomo, taneczny program Polsatu często bywa okazją do życiowego odkucia się dla celebrytów po bolesnych rozstaniach. Udział ma im pomóc na nowo uwierzyć w siebie i pokazać (także ich byłym), że mimo trudnych przejść świetnie sobie radzą. Tak było m.in. w przypadku Anety Zając, Beaty Tadli, Justyny Żyły, Edyta Zając-Rzeźniczak czy Sylwii Bomby.

W kolejnej edycji w roli "pięknych i porzuconych" mieliby wystąpić właśnie Paulina Smaszcz i Marcin Hakiel. "Super Express" dowiedział się w Polsacie, że jest na to szansa. 

Spotkanie Hakiela i Smaszcz, których byli partnerzy są razem, z pewnością będzie interesujące dla widzów. Zwłaszcza że dziennikarka słynie z ciętego języka i deklaruje, że wspiera Marcina po tym, jak został porzucony przez żonę — czytamy. 

Marcin Hakiel zostanie jurorem w "Tańcu z gwiazdami"?

Paulina Smaszcz ponoć z entuzjazmem podchodzi do udziału w tanecznym show. Niedawno sama podgrzała medialne doniesienia, zamieszczając na Instagramie relację z tancerzem Michałem Danilczukiem.

Z kolei Marcin Hakiel ma być zapraszany do programu od dłuższego czasu. Były mąż Katarzyny Cichopek już kiedyś występował w "Tańcu z gwiazdami", gdy program emitowała stacja TVN. Teraz chciałby wrócić, lecz już nie jako tancerz. Jak podaje "SE", Hakielowi marzy się rola jurora.Marcin uznał jednak, że jest już nazbyt doświadczony, żeby tylko wywijać na parkiecie i zdecydowanie woli być jurorem — cytuje źródło z Polsatu tabloid.  

Na razie stacja nie potwierdziła udziału Marcina Hakiela w 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Nie wiadomo też, czy wśród uczestników pojawi się Paulina Smaszcz. Wśród potencjalnych gwiazd nadchodzącego sezonu wymienia się m.in. Helenę Englert i Zofię Zborowską oraz znanego z "M jak miłość" Krystiana Wieczorka.

 

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News