Obserwuj w Google News

Nadchodzą duże zmiany w „Tańcu z gwiazdami”! Co dalej z programem?

2 min. czytania
19.04.2023 18:26
Zareaguj Reakcja

Wielkimi krokami zbliża się 14. edycja "Tańca z gwiazdami" – okazuje się, że Polsat planuje spore zmiany. W mediach pojawiły się doniesienia m.in. o zmianie składu jurorskiego. Taneczne show Polsatu przejdzie dużą metamorfozę.

"Taniec z gwiazdami"
fot. Wojciech Olkusnik/East News

„Taniec z gwiazdami” od lat cieszy się ogromną sympatią widzów i uchodzi za jeden z najpopularniejszych show Polsatu. Po dużym sukcesie 13. edycji programu stacja ruszyła z przygotowaniami do kolejnej odsłony popularnego formatu. Do tej pory w loży jurorskiej zasiadały cztery osoby – niezmiennie  Iwona Pavlović i  Andrzej Grabowski, którym towarzyszyli m.in. Andrzej Piaseczny, Ola Jordan i Jolanta Fraszyńska.

Zobacz także:  Żona Zenka Martyniuka w „Tańcu z Gwiazdami”? Danuta Martyniuk zarobi krocie

Zmiany w Polsacie. Na pierwszy ogień poszło show „Twoja twarz brzmi znajomo”

Po przejściu Edwarda Miszczaka ze stacji TVN do Polsatu zaszły spore zmiany – nowy dyrektor programowy najpierw zabrał się za program „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zwolnienie  Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego odbiło się szerokim echem w mediach.

Mnie nie było dane poznać powodów decyzji, ale no takie decyzje bywają i zdarzają się w tego typu programach rozrywkowych, jest to naturalne, w tej formule, że częściej lub rzadziej obsada programu, czy prowadzący, czy jurorzy się zmieniają po to, żeby — no jak twierdzi stacja — tak to motywuje, żeby odświeżyć format, żeby były nowe twarze

 – mówiła Skrzynecka w programie Magdy Mołek „W moim stylu”

Widzowie nie kryli swojego niezadowolenia ze zmian, jakie zachodzą w Polsacie. Okazuje się, że czekają ich kolejne niespodzianki.

Redakcja poleca

Nadchodzą kolejne rewolucje w Polsacie. Co dalej z „Tańcem z gwiazdami”?

Polsat tym razem odświeży program „Taniec z gwiazdami”. Jak donoszą media, w popularnym show nie zobaczymy już czterech jurorów – skład sędziowski zostanie okrojony.

W najnowszej edycji programu skład oceniających zostanie okrojony do trzech osób! Decyzja została już podjęta, choć nadal nie wiadomo, kto znajdzie się w tym zacnym gronie, a kogo nie zobaczymy za jurorskim stołem

 – poinformował portal „Pomponik”.

Już niedługo dowiemy się, kto będzie oceniał taneczne popisy w show Polsatu – tym razem w mniejszym składzie.

Co myślicie o zmianach Edwarda Miszczaka?

RadioZet.p/”Pomponik”

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News