Obserwuj w Google News

Polsat oficjalnie potwierdza odejście Gąsowskiego. Fani są załamani!

2 min. czytania
11.01.2023 21:11
Zareaguj Reakcja

W telewizji Polsat zachodzą ostatnio drastyczne zmiany – stacja przeprowadziła prawdziwe „czystki” w popularnych programach rozrywkowych. Z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pożegnała się ostatnio uwielbiana przez widzów Katarzyna Skrzynecka, a jej los podzielił również Piotr Gąsowski. Fani produkcji nie kryją swojego rozczarowania.

Piotr Gąsowski
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Ostatnie decyzje Edwarda Miszczaka, który przejmuje dowództwo działu programowego telewizji Polsat, budzą ogromne kontrowersje w sieci. Duże zmiany zaszły już w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a według doniesień na następny ogień ma pójść „Taniec z gwiazdami”. Widzowie stacji są coraz bardziej zaniepokojeni losem swoich ulubionych produkcji.

Zobacz także:  Znamy plany Edwarda Miszczaka. Ma zastrzeżenia do wielu hitów Polsatu

Czystki w programach rozrywkowych Polsatu. Najpierw Skrzynecka, teraz Gąsowski

W ostatnim czasie rolę jurorki w „Twoja Twarz brzmi znajomo” straciła od lat związana z programem Katarzyna Skrzynecka. Celebrytka przyznała w mediach społecznościowych, że decyzja nowego dyrektora programowego bardzo ją zaskoczyła.

Jak się okazuje, nie będę już jurorem w nowej, 18. edycji TTBZ. Będę za Wami ogromnie tęsknić

– oznajmiła na Instagramie.

To nie pierwsza gwiazda, która została usunięta od lubianej produkcji. Podobny los spotkał Michała Wiśniewskiego – stacja poinformowała, że lider zespołu Ich Troje nie pojawi się w 18. Już edycji show.

Stacja Polsat dziękuje Michałowi Wiśniewskiemu za te trzy ostatnie wspaniałe sezony świetnej współpracy i udział we wspólnym sukcesie programu

— można przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Redakcja poleca

Polsat oficjalnie żegna Piotra Gąsowskiego. Widzowie nie kryją swojego oburzenia

Trzeci w kolejce okazał się Piotr Gąsowski. Aktor ogłosił swoje odejście z programu decydując się na pełny emocji wpis.

Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi. To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję (…) Ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego kumpla, „nieznajomą twarz” ! Odchodzę wraz z Tobą

– napisał na instagramowym profilu.

Zakończenie współpracy z gwiazdorem potwierdził właśnie Polsat – stacja opublikowała swoje oficjalne stanowisko, dziękując Gąsowskiemu za współpracę.

Jak już wiecie Piotr Gąsowski żegna się z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jego wyjątkowe poczucie humoru udzielało się widzom, jurorom, uczestnikom oraz całej ekipie #TTBZ! Piotrze dziękujemy Ci za wszystkie wspólne dni na planie, zaangażowanie i ogromny wkład w tworzenie naszego programu!

 – brzmi informacja, która nie przypadła do gustu internautom.

„Wielki żal... To już nie będzie ten program” – to tylko jeden z wielu komentarzy, jakie pojawiły się pod informacją. Widzowie programu wyrazili ogromny smutek z powodu odejścia prezentera, a część zadeklarowała nawet, że nie będzie oglądać kolejnych sezonów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Pani Kasia i Pan Piotr to filary tego programu. Podobnie jak ja, wielu fanów zrezygnuje z oglądania kolejnych emisji! Pozostałym życzę powodzenia

– napisała jedna z oburzonych obserwatorek, a jej wpis został nagrodzony wieloma „serduszkami”.

A Wy co myślicie o zmianach wprowadzonych przez Edwarda Miszczaka? Będziecie tęsknić za Piotrem Gąsowskim?

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News