Zamknij

„Taniec z Gwiazdami”: Polsat wyemituje specjalny odcinek programu. Powróci była uczestniczka

26.09.2022 07:43

„Taniec z Gwiazdami” nie przestaje zaskakiwać. Widzowie mogą być zdumieni tym, co przygotowała dla nich produkcja w nadchodzącym odcinku show. Na ekranie pojawi się też uczestniczka, która odpadła z programu.

Taniec z Gwiazdami
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Trzynasta edycja „Tańca z Gwiazdami” emitowana przez Polsat ponownie przyciągnęła przed ekrany miliony telewidzów. W tym sezonie umiejętności taneczne zaprezentował między innymi detektyw Krzysztof Rutkowski, modelka Karolina Pisarek oraz zwyciężczyni Eurowizji Jamala. Na parkiecie po raz pierwszy pojawiła się też para jednopłciowa, którą tworzą Jacek Jelonek i Michał Danilczuk. To jednak nie koniec atrakcji, bowiem Polsat przygotował dla widzów niespodziankę.

30-lecie Polsatu w specjalnym odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Słoneczna stacja obchodzi w tym roku okrągłą rocznicę. 30. urodziny postanowiła świętować także na parkiecie, dlatego w nadchodzącym odcinku pojawią się goście związani z Polsatem od lat.

- Przypomnimy Wam najbardziej uwielbiane programy i seriale m.in. „Idol”, „Must be the music”, „Na każdy temat”, „Idź na całość”, „Świat według Kiepskich”, „Rodzina zastępcza” i „Miodowe Lata” - przekazało biuro prasowe Polsatu w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Pary mają zatańczyć do kultowych piosenek śpiewanych przez gwiazdy stacji. Swoim występem odcinek uświetni zwyciężczyni pierwszej edycji programu „Idol” Alicja Janosz, zwycięzca programu „Must be the music” – zespół Enej oraz tancerz i zwycięzca trzeciej edycji „Twoja twarz brzmi znajomoStefano Terrazzino, który w tym sezonie „Tańca z Gwiazdami” odpowiada za stroje uczestników. Wystąpi również zespół Big Cyc, który wykona piosenkę z czołówki kultowego serialu „Świat według Kiepskich”.

Dodatkowym prowadzącym odcinka zostanie Maciej Rock (wcześniej gospodarz „Idola” i „Must be the music”). W studiu „Tańca z Gwiazdami” pojawi się prowadząca „Wydarzeń” Dorota Gawryluk, Mariusz Szczygieł związany z programem „Na każdy temat” oraz Zygmunt Chajzer, który prowadził niegdyś kultowy program „Idź na całość”. Widzowie zobaczą także Misheel Jargalsaikhan i Monika Mrozowska, czyli gwiazdy „Rodziny Zastępczej”.

Można powiedzieć, że do programu powróci była uczestniczka. W odcinku specjalnym premierę będzie miał wyjątkowy skecz kabaretowy o tańcu, w którym zaprezentują się między innymi Adrianna Borek i Dominika Najdek. Towarzyszyć im będzie Agnieszka Litwin, która odpadła z programu w czwartym odcinku. Teraz powróci, by zaprezentować widzom nie umiejętności taneczne a swój talent komediowy.

Czy to wszystkie niespodzianki, jakie przygotował Polsat? A może „Taniec z Gwiazdami” zaskoczy nas czymś jeszcze?

loader
Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News