,

Harry i Meghan zostali odrzuceni. Nie chcą ich w Hollywood?

17.01.2023 17:42

Książę Harry i Meghan Markle nie dostali zaproszenia na BAFTA Tea Party. Zagraniczne źródła donoszą, że powodem tego miał być otwarty konflikt pomiędzy książęcą parą a rodziną królewską. Zdaniem informatora "The Sun" zaproszenie Harry'ego i Markle byłoby "katastrofą PR-ową".

Harry i Meghan zostali odrzuceni. Nie chcą ich w Hollywood?
fot. Shutterstock/lev radin

Książka "Spare" miała być komercyjnym strzałem w dziesiątkę i ocieplić wizerunek księcia Harry'ego. O ile pierwszy cel udało się osiągnąć, drugi wydaje się poza zasięgiem. Autobiografia męża Meghan Markle zdobyła międzynarodowy rozgłos za sprawą kontrowersji, które wywołały zamieszczone w niej wyznania.

W "Spare" Harry nie szczędził czytelnikom szczegółów ze swojego życia — także takich, którymi raczej nie powinien się dzielić. Na łamach swojej książki nonszalancko wspomniał m.in. o swoim udziale w misji w Afganistanie, chwaląc się liczbą zabitych przeciwników. To wywołało poruszenie po obu stronach konfliktu. W przestrzeni medialnej pojawiły się nawet głosy, mówiące, że Harry naraził się tym na niepotrzebne niebezpieczeństwo.

Zobacz także: Książę Harry miał odmrożonego penisa na ślubie. Nie założył "ochraniacza na ch*ja"

Książę Harry i Meghan Markle odtrąceni przez Hollywood. Nie zaproszono ich na branżową imprezę

Niektóre z gwiazd nie mogły pojawić się na BAFTA Tea Party z powodu choroby. Część zaproszonych gości zachorowała na COVID-19 po tegorocznej gali Złotych Globów. Jednak Harry i Meghan nie przyszli na imprezę nie przez problemy ze zdrowiem, a z powodu braku zaproszenia. Okazuje się, że wydając książkę, Harry wyświadczył sobie i swojej małżonce niedźwiedzią przysługę.

Informator tabloidu "The Sun" donosi, że organizatorzy imprezy nie chcieli zapraszać księcia Harry'ego i Meghan Markle ze względu na otwarty konflikt pomiędzy nimi a rodziną królewską. Zdaniem wspomnianego informatora pojawienie się Harry'ego i Meghan wśród śmietanki towarzyskiej Hollywood byłoby "katastrofą PR-ową". Zwłaszcza że przewodniczącym BAFTA jest William, brat księcia.

Dla nich rozwinięcie czerwonego dywanu przed Harrym i jego żoną byłoby niczym odpalenie bomby atomowej. Nic z tego — tłumaczyło cytowane przez "The Sun" źródło.

Zobacz także: Książę Harry napisze jeszcze jedną książkę? Mówi, że nie ujawnił wszystkiego

Meghan Markle napisze własną książkę?

Niedawno informowaliśmy o tym, że Meghan nosi się z zamiarem napisania własnej książki. Jej celem byłoby pokazanie życia royalsów oczami Markle. Żona księcia Harry'ego nie ma zamiaru oszczędzać nikogo, kto kiedykolwiek nadepnął jej na odcisk.

—  [Meghan — red.] myśli o tym, by otwarcie opowiedzieć o czasie spędzonym w otoczeniu rodziny królewskiej — donosił informator magazynu OK.

Czy wydanie kolejnej kontrowersyjnej pozycji książkowej przysłużyłoby się książęcej parze? Być może świetle konsekwencji, z jakimi Meghan i Harry mierzą się po publikacji "Spare", Markle przemyśli swój plan.

loader

Źródła: RadioZET.pl/TheSun.co.uk/OKmagazine.com

Logo radiozet Dzieje się