Obserwuj w Google News

Książę Harry miał odmrożonego penisa na ślubie. Nie założył "ochraniacza na ch*ja"

3 min. czytania
12.01.2023 13:00
Zareaguj Reakcja

Książę Harry odwiedził popularny talk-show, by opowiedzieć w nim o swoim odmrożonym członku. Skutki niewłaściwego zabezpieczenia przyrodzenia były obecne podczas ślubu Williama z Kate Middleton.

Książę Harry
fot. 60 Minutes / CBS/Ferrari Press/East News

O księciu Harrym jest ostatnio głośno z powodu jego biografii "Ten drugi". Mąż Meghan Markle wystąpił w programie "The Late Show with Stephe Colbert" i opowiedział o przygodzie, która spotkała go podczas wizyty na Biegunie Północnym.

Książę Harry odmroził sobie penisa

9 stycznia 2023 roku do sprzedaży trafiła biografia księcia Harry'ego, w której nie szczędzi swoich najbliższych i zdradza wiele sekretów rodziny królewskiej.

Redakcja poleca

Na "Tym drugim" historie się jednak nie kończą. Jak podaje Page Six, książę Sussexu był ostatnio gościem talk-show "The Late Show with Stephe Colbert". W programie opowiedział zabawną historię dotyczącą jego penisa, która wydarzyła się podczas wyprawy na Biegun Północny.

Harry wyjaśnił, że doświadczył odmrożenia swojego "pindola" po wzięciu udziału w wyprawie charytatywnej do Arktyki z czterema byłymi żołnierzami, którzy byli ciężko ranni podczas wojny w Afganistanie. Działo się to w roku 2011 i dzięki ponad 300-kilometrowemu marszowi przez Biegun, zebrano ponad 2 miliony dolarów na organizację zajmującą się weteranami.

- Ci niesamowici weterani szli na biegun północny po specjalnym szkoleniu. Ja nie miałem żadnego. Ale pojechałem tam, myśląc: "Co złego może się wydarzyć? To tylko biegun północny. Jest tam tylko 35 stopni na minusie".

Książę dodał, że podczas kolejnej wyprawy, tym razem na Biegun Południowy, "wspaniała kobieta" obdarowała go specjalnym ochraniaczem, - nazywanym przez niego "ochraniaczem na ch*ja", który zapobiegał odmrożeniom królewskiego członka. Jak sam przyznał, ręcznie wykonana poduszeczka chroniła "mój męski zwis, mojego wacka, mojego Freda, mojego pindola, mego pana". Inaczej było podczas zdobywania Bieguna Północnego, kiedy penis Harry'ego był zabezpieczony tylko jedną lub dwiema warstwami odzieży.

Książę wyjaśnił, jak doszło do odmrożenia przyrodzenia.

- Kiedy idziesz, jest ci gorąco i próbujesz się nie pocić, ponieważ pot zamarza, a kiedy jest zdrętwiały z zimna, nawet nie czujesz bólu.

Co ciekawe o odmrożeniu dowiedział się dopiero kilka tygodni po powrocie do domu. Jak wyznał, początkowo nic nie było widać, sprawa przyjmowała gorszy obrót stopniowo. Historia o odmrożeniu pojawiła się również w biografii "Ten drugi", gdzie Harry zdradził, że jego odmrożony "pindol" towarzyszył mu na ślubie księcia William'a z Kate Middleton. Po kuracji na własną rękę młodszy książę postanowił w końcu zgłosić się do lekarza, który pomógł pozbyć się problemu.

Redakcja poleca

Jak zabezpieczyć penisa przed zimnem?

Chociaż nasi odbiorcy i odbiorczynie raczej nie będą wybierać się na Biegun Północny, wciąż mamy zimę, więc warto dmuchać na zimne i odpowiednio się przygotować. Istnieje kilka sposobów na zabezpieczenie penisa przed zimnem:

  • Odpowiednie ubranie: Noszenie odpowiedniej liczby warstw odzieży, w tym bielizny termicznej lub bielizny z dzianiny, pomaga utrzymać ciepło w okolicach narządów płciowych.
  • Unikanie przemoczenia: Unikanie wchodzenia do zimnej wody lub pozostawiania mokrych ubrań na ciele, pomaga uniknąć hipotermii i zapobiega przemoczeniu penisa.
  • Ciepłe kąpiele: Ciepłe kąpiele lub prysznice pomagają utrzymać ciepło w ciele i zapobiegać hipotermii.
  • Utrzymywanie ciepłego otoczenia: Unikanie przebywania w zimnych pomieszczeniach lub na zewnątrz w niskich temperaturach pomaga utrzymać ciepło w ciele i zapobiegać hipotermii.
  • Zdrowy styl życia: Prowadzenie zdrowego stylu życia, w tym regularne ćwiczenia, zdrowa dieta i unikanie używek, pomaga utrzymać ciepło w ciele i zwiększa odporność na choroby.

Ważne jest, aby pamiętać, że  hipotermia może być niebezpieczna. W jej przypadku może istnieć konieczność zgłoszenia się o pomoc medyczną. Jeśli czujesz, że temperatura ciała jest zbyt niska, proś o pomoc specjalisty.

RadioZET.pl/Page Six