,

Hailey Bieber dziękuje Selenie Gomez. To koniec konfliktu?

24.03.2023 22:25

Hailey Bieber nie poradziła sobie z hejtem, jaki spadł na nią po konflikcie z Seleną Gomez. Żona Justina Biebera poprosiła rywalkę o interwencję po tym, jak zaczęła otrzymywać groźby śmierci. Teraz postanowiła podziękować piosenkarce za natychmiastową reakcję. „Wierzę, że miłość zawsze będzie większa od nienawiści” – napisała.

Hailey Bieber i Selena Gomez
fot. Screen Instagram/haileybieber/selenagomez

Hailey Bieber znalazła się w poważnych tarapatach. Po tym, jak fani Seleny Gomez doszukali się w publikacjach żony Justina Biebera złośliwych przytyków w stronę wokalistki, postanowili rozprawić się z modelką. Kryzys wizerunkowy sprawił, że straciła mnóstwo obserwujących, a po stronie Gomez opowiedziały się gwiazdy takie jak Lady Gaga, Jennifer Lopez czy Taylor Swift.

Zobacz także: Hailey Bieber dostaje groźby śmierci. Poprosiła o pomoc Selenę Gomez

Hailey Bieber zmaga się ze skandalem wizerunkowym. Fani Seleny Gomez w natarciu

Medialny skandal wybuchł po tym, jak Hailey Bieber udostępniła w mediach społecznościowych nagranie, na którym z koleżankami rzekomo wyśmiewa byłą partnerkę swojego męża. Choć filmik zostało szybko usunięty, czujni internauci zachowali dowody i postanowili uprzykrzyć życie modelce. Selena Gomez nie zostawiła sprawy bez komentarza.

W porządku! Nie pozwolę, by te rzeczy mnie przygnębiły! Bądź miła dla wszystkich!

– podsumowała krótko i jakiś czas później ogłosiła przerwę od social mediów.

Jej apel nie przekonał wiernych fanów, którzy nie tylko zrezygnowali z obserwowania profili żony Biebera, ale również nie szczędzili jej gorzkich słów. Doszło nawet do ataku na Hailey w „realu” – podczas niedawnego koncertu Justina Biebera fani Gomez dali jasno do zrozumienia, co myślą o wybrance piosenkarza.

Je*bać Hailey!

– skandował rozwścieczony tłum, co odbiło się szerokim echem w mediach.

Selena Gomez stanęła w obronie Hailey Bieber. Żona Justina podziękowała rywalce

Skala hejtu, z jakim spotkała się modelka osiągnęła niewiarygodny poziom – internauci nie tylko publikują w sieci nagrania, na których w jawny sposób wyśmiewają celebrytkę, ale także...grożą jej śmiercią. Hailey Bieber nie radząc sobie z miażdżącą krytyką poprosiła o pomoc Selenę Gomez.

Hailey Bieber skontaktowała się ze mną i przekazała mi, że dostaje groźby śmierci i całą masę hejtu. Nie będę tego tolerować. Nikt nie powinien otrzymywać hejtu ani być gnębiony. Zawsze przemawiałam za dobrocią i chciałabym, żeby to wszystko się już skończyło

 – poinformowała na swoim profilu wokalistka.

Pełna wdzięczności Bieber postanowiła odpowiedzieć na słowa obrony od swojej konkurentki.

Chciałabym podziękować Selenie za to, że wypowiedziała się w tej sprawie, ponieważ przez ostatnie kilka tygodni dyskutowałyśmy o tym, jak pozostawić za sobą tę narrację istniejącą między nią a mną. Ostatnie tygodnie były bardzo ciężkie dla wszystkich, których to dotyczyło, miliony ludzi widzą wokół tego tyle nienawiści, która jest niezwykle szkodliwa. Podczas gdy social media są niesamowitym sposobem, by komunikować się i budować społeczność, chwile takie, jak te, tworzą jedynie skrajne podziały, zamiast jednoczyć ludzi

– zaczęła swój wpis żona gwiazdora.

Zaapelowała też do swoich instagramowych obserwatorów, prosząc ich o rozwagę podczas korzystania z mediów społecznościowych.

- Zawsze można wyrwać coś z kontekstu lub zinterpretować inaczej niż było to zamierzone. Wszyscy musimy być bardziej rozważni w kwestii tego, co wrzucamy do mediów społecznościowych i co mówimy, łącznie ze mną. Wierzę, że miłość zawsze będzie większa od nienawiści, i że zawsze jest możliwość, by spotkać się z większą empatią i współczuciem – podsumowała.

Myślicie, że to raz na zawsze zakończy głośny konflikt?

Screen Instagram/haileybieber
fot. Screen Instagram/haileybieber
loader

Logo radiozet Dzieje się