,

Hailey Bieber dostaje groźby śmierci. Poprosiła o pomoc Selenę Gomez

24.03.2023 20:41

Hailey Bieber mierzy się w ostatnim czasie z poważnym kryzysem wizerunkowym. Po tym, jak żona Justina Biebera publicznie nabijała się z Seleny Gomez, fani artystki przypuścili na nią zmasowany atak. Celebrytka nie może poradzić sobie z hejtem, dlatego poprosiła o pomoc swoją rywalkę. „Nie będę tego tolerować” – zapowiedziała Gomez.

Hailey Bieber i Selena Gomez
fot. Screen Instagram/selenagomez/Backgrid/East News

Mimo że Justin Bieber od lat nie spotyka się z Seleną Gomez, a w 2019 roku poślubił Hailey Baldwin, fani wciąż próbują znaleźć dowody, że piosenkarz tęskni za byłą partnerką. Oliwy do ognia dolewa fakt, że internauci dopatrzyli się wielu sytuacji, w których aktualna ukochana autora hitu „Boyfriend” kopiuje swoją rywalkę i zarzucili jej obsesję.

Zobacz także: Selena Gomez bez makijażu. Fani nie mogą się nadziwić jej urodą

Hailey Bieber podpadła fanom Seleny Gomez. Wszystko przez filmik w sieci

W mediach społecznościowych wybuchł prawdziwy skandal po tym, jak Hailey Bieber ze swoimi wpływowymi koleżankami opublikowała w sieci filmik, na którym celebrytki poruszały ustami w rytm słów piosenki „Nie mówię, że na to zasłużyła, ale Bóg zawsze wybiera odpowiedni czas”. Internauci odebrali nagranie jako kpinę z Seleny Gomez, która w obecnym czasie mierzyła się z przykrymi komentarzami na temat swojej wagi.

W porządku! Nie pozwolę, by te rzeczy mnie przygnębiły! Bądź miła dla wszystkich!

– odniosła się do sprawy sama Selena.

Oburzeni fani byłej ukochanej Justina Biebera mimo wszystko rozpoczęli krucjatę w internecie, nie szczędząc Hailey Bieber ostrych słów.

Hailey Bieber nie radzi sobie z hejtem. Zwróciła się do Seleny Gomez

Kryzys wizerunkowy żony Justina Biebera przybrał ogromne rozmiary. Celebrytka straciła wielu obserwatorów na Instagramie, a solidarność z Seleną Gomez wyraziły gwiazdy takie jak Taylor Swift, Lady Gaga czy Jennifer Lopez. Fani wokalistki nie mają dla modelki litości – ma ona otrzymywać nawet groźby śmierci!

Hailey Bieber najwyraźniej nie jest w stanie pogodzić sobie z hejtem, dlatego zwróciła się o pomoc do Gomez.

Hailey Bieber skontaktowała się ze mną i przekazała mi, że dostaje groźby śmierci i całą masę hejtu. Nie będę tego tolerować. Nikt nie powinien otrzymywać hejtu ani być gnębiony. Zawsze przemawiałam za dobrocią i chciałabym, żeby to wszystko się już skończyło

– ogłosiła gwiazda w mediach społecznościowych.

Myślicie, że to zatrzyma falę negatywnych komentarzy?

Screen Instagram/selenagomez
fot. Screen Instagram/selenagomez
loader

Logo radiozet Dzieje się