,

Kotońscy w żałobie. Gwiazdy "Gogglebox" przekazały tragiczne wieści

20.03.2023 08:02

Agnieszka i Artur Kotońscy z programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" przekazali przykrą wiadomość. Zmarła mama Artura. Kotoński pożegnał ją w poruszającym wpisie.

Agnieszka i Rafał Kotońscy z synem
fot. Instagram:@agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska i Artur Kotoński od lat występują w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" w TTV. Rodzina gromadzi sporo fanów na Instagramie i chętnie informuje, co u niej słychać. W miniony weekend Kotońscy przekazali bardzo smutną wiadomość. Nie żyje mama Artura Kotońskiego. Niedawno Agnieszka informowała o problemach zdrowotnych w rodzinie i oznaczyła w poście szpital. Nie zdradziła jednak, co się stało. Tydzień później napłynęły przykre wieści o śmierci mamy Artura. 

Gogglebox: zmarła mama Artura Kotońskiego. Agnieszka żegna teściową

Artur Kotoński przekazał, że nie żyje jego mama. Uczestnik "Gogglebox" pożegnał ją wzruszającym wpisem na Instagramie. 

- Kochana Mamo, nauczyłaś mnie wszystkiego, każda twoja lekcja jest najcenniejsza lekcja szacunek do ludzi, miłość, empatię i dobre serce zapisałem głęboko w mym sercu. Tak jak Ty, Mamo, kocham ludzi i wierzę, że świat jest piękny. Jednego mnie tylko nie nauczyłaś - jak żyć bez Ciebie, do zobaczenia. Kocham Cię (pisownia oryginalna - red.) - czytamy. 

Następnie dodał czarno-biały filmik, na którym tańczy z ukochaną mamą i dodał: Wierzę Mamo, że to nie był nasz ostatni taniec.

Agnieszka Kotońska także pożegnała mamę Artura, z którą od lat miała świetny kontakt. 

- Tęsknię za Tobą. To dzięki Tobie, Mamo, mam cudownego męża, nasz syn ma wspaniałego ojca, a wnuk kochającego dziadka - napisała o teściowej.

Do pogrążonej w żałobie rodziny Kotońskich popłynęły kondolencje od internautów. Wyrazy współczucia przekazali także uczestnicy "Gogglebox", m.in. Mariusz Kozak i Izabela Zeiske. 

loader

Logo radiozet Dzieje się