Obserwuj w Google News

Dramat gwiazdy "Gogglebox". Agnieszka opublikowała oświadczenie. "Kochani, przepraszam"

2 min. czytania
12.03.2023 10:23
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kotońska wycofała się z mediów społecznościowych, czym mocno zaniepokoiła fanów. Teraz gwiazda "Gogglebox" wydała oświadczenie, w którym poinformowała o poważnych problemach. Co się stało?

Agnieszka Kotońska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

" Gogglebox. Przed telewizorem" to jeden z największych hitów w ramówce TTV. Format, w którym uczestnicy oglądają i komentują inne programy telewizyjne, spodobał się widzom, a część uczestników cieszy się statusem internetowych celebrytów. Obok Sylwii Bomby jedną z najpopularniejszych bohaterek "Gogglebox" jest Agnieszka Kotońska, która podbija serca fanów uśmiechem i relacjonuje swoje życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jakiś czas temu ograniczyła jednak swoją aktywność, co mocno zaniepokoiło internautów. Agnieszka postanowiła opublikować oświadczenie, w którym poinformowała o osobistych problemach.

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" opublikowała oświadczenie. Mama celebrytki trafiła do szpitala

Na profilu Agnieszki Kotońskiej na Instagramie pojawiła się relacja, w której gwiazda "Gogglebox" wyjaśniła swoje chwilowe zniknięcie z sieci. Nie ukrywała, że prywatne problemy były dla niej ważniejsze niż budowanie wizerunku. Celebrytka przeprosiła swoich fanów.

- Kochani przepraszam wam, że nie odpisuje, nie udzielam się w komentarzach i ogólnie mnie mało. Są rzeczy ważne i ważniejsze! Wiecie, że nie użalam się nad sobą, skarżę, ale ostatnio przeżywamy trudny okres. Będę gotowa, to opowiem wam. Na razie to jest trudny temat. Jedyne, o co proszę, to o chwilę wytchnienia i zrozumienia. To też ten moment, gdzie wasza roześmiana Aga, która daje radość i powera do życia, usiadła. Każdy ma chwilę, gdzie chce iść z samym sobą na spacer i pozbierać myśli - czytamy.

Najprawdopodobniej chodzi o mamę Agnieszki, która trafiła do szpitala. Kotońska oznaczyła bowiem w poście szpital w Obornikach i napisała "mamo, kochamy cię". Najwyraźniej jednak wszystko układa się dobrze, na profilu gwiazdy "Gogglebox" pojawiły się nowe posty promujące program. Mamy nadzieję, że mama Agnieszki wraca do zdrowia. 

Redakcja poleca

Agnieszka Kotońska wróciła na Instagram. Gwiazda "Gogglebox" podbija sieć

"Googlebox" okazał się dla Agnieszki Kotońskiej trampoliną do ogólnopolskiej rozpoznawalności. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 330 tysięcy użytkowników, nie brakuje na nim postów sponsorowanych, na których zarabia. Agnieszka zachwyciła fanów także niezwykłą metamorfozą. W 2017 roku ważyła ponad 100 kilogramów, ale dzięki aktywności fizycznej i straciła ponad 30. 44-latka chętnie chwali się figurą w mediach społecznościowych, publikując między innymi zdjęcia w bikini. Internauci martwili się jedynie, że wzorem innych celebrytek Kotońska zaczęła korzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

- Zawsze uwielbiałam „Goggleboxa” i ciebie, ale zaczynasz przypominać „Królową życia”. Chodzi o nadmierne upiększanie.

- Popieram dużo osób. Tu tak jak z Izą z „Królowych życia”. Obie jesteście naturalnie piękne, a chcąc się ulepszyć, pogarszacie. Może trochę wiary w to, co natura wam dała - pisali w komentarzach.

Post Agnieszki Kotońskiej
fot. screen: Instagram @agnieszkakotonska