Izabela Zeiske z „Gogglebox” o swoim wypadku. „Złamałam kręg szyjny”

06.03.2023 10:45

Izabela Zeiske, znana z programu TTV „Gogglebox”, miała poważny wypadek na planie „99. Gra o wszystko”. Polała się krew, a 60-latka trafiła do szpitala. Ujawniła, że doszło do złamania kręgu szyjnego.

Izabela Zeiske
fot. screen Instagram iza_zeiske, ttv.pl

Izabela Zeiske wraz z mężem, Boguszem, wzięła udział w kolejnym sezonie „99. Gra o wszystko”. Gwiazda „Gogglebox” w jednej z konkurencji wskoczyła na plecy swojego ukochanego. Niestety, krótko później upadła. Natychmiast interweniowali medycy, polała się krew.

Zobacz także: Przerażający wpadek Piotra Mroza. Dachowanie i krew [WIDEO]

Izabela Zeiske z „Gogglebox” złamała kręg szyjny

Iza Zeiske upadła w taki sposób, że uderzyła głową o podłogę. Na nagraniu z planu widać gwiazdę zalaną krwią. Ratownicy pospieszyli z pomocą i założyli opatrunek. Potem gwiazda „Gogglebox” została odwieziona karetką do szpitala.

Oczywiście para zakończyła swój udział w show. Dalsze konkurencje mogły stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia poszkodowanej Izy Zeiske. Gwiazda „Gogglebox” opublikowała na Instagramie post, w którym opisuje, jak się czuje i co zdiagnozowali lekarze.

- Kochani… Wczoraj oglądaliście pierwszy odcinek „99. Gra o wszystko”. Niestety los mi nie sprzyjał... Upadłam...Rozbiłam głowę... Złamałam kręg szyjny... No cóż, każdemu - oczywiście nie życzę - mogło się do przydarzyć... O czym wspominali inni uczestnicy... A co też widzieliśmy/zobaczymy w poprzednich odcinkach... Gdzie młodzi ludzie mdleli... Dostawali ataków paniki – pisała Izabela Zeiske na Instagramie.

Gwiazda „Gogglebox” jest wdzięczna za wszystkie słowa wsparcia, jakie otrzymała od widzów. Niestety, nie brakowało też krytycznych komentarzy. Niektórzy doszli do wniosku, że 60-latka nie powinna brać udziału w konkurencjach.

- Otrzymałam dużo życzliwych słów wsparcia... Za co serdecznie dziękuję... Ale też słów, w które aż nie chce się wierzyć, że pochodzą od ludzi... Pytam, czy człowiek, zdrowy, radosny, pełen energii, mający 60 lat, nie ma prawa już istnieć w społeczeństwie??? Nie może podejmować wyzwań... Może jego poddać eutanazji, bo przeszkadza... Co to za społeczeństwo, gdzie nie szanuje się ludzi starszych... Dzieci i zwierzęta... Do czego to doprowadzi???... Ludzie, złośliwość, zawiść, kładzie Wam bielmo na oczach i sercu... - żaliła się Iza Zeiske.

loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS