Obserwuj w Google News

Filip Chajzer znika z "Dzień dobry TVN". Produkcja wydała oświadczenie

2 min. czytania
07.06.2023 23:26
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer na krótko wrócił do "Dzień dobry TVN" po przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi. Produkcja programu poinformowała, że prezenter znowu opuszcza Małgorzatę Ohme i nie pojawi się w najbliższych wydaniach śniadaniówki. 

Filip Chajzer
fot. Paweł Wodzyński/East News

30 maja Filip Chajzer wrócił do programu "Dzień dobry TVN" po dwutygodniowej przerwie. Prezenter prowadzący program z Małgorzatą Ohme tłumaczył, że musiał zniknąć z powodów zdrowotnych. Wprawdzie nie zdradził, co mu dolegało, ale sprawa wyglądała poważnie. Chajzer pisał w sieci, że jest pod opieką wybitnych specjalistów i cieszył się, że trafił na nich w ostatniej chwili. Niestety sprawy znowu się skomplikowały. Program "Dzień dobry TVN" poinformował, że Filip Chajzer znowu znika z anteny. 

Redakcja poleca

Filip Chajzer ponownie opuszcza "Dzień dobry TVN"

Partner Małgorzaty Ohme nie pojawi się w nadchodzących wydaniach śniadaniówki. Prezentera zastąpi inna osoba z redakcji. 

- Kochani, nasz program powstaje dla Was i wiemy, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie Filipa po jego powrocie na antenę. W najbliższych tygodniach, by mógł w pełni odzyskać siły, podczas dyżurów zastąpią go inni prowadzący. Filip, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy! - czytamy w komunikacie. 

Filip Chajzer znika anteny. Podjął trudną decyzję 

W rozmowie z Pudelkiem Filip Chajzer wyjaśnił, że wycofuje się z dyżurów, ponieważ musi zregenerować siły po ostatnich przejściach zdrowotnych. 

To była moja bardzo trudna decyzja. Nagle przyszedł moment w życiu, w którym orientujesz się, że nie jesteś RoboCopem. Próbowałem pracować, jednocześnie walcząc o zdrowie, ale to nie zadziałało - powiedział. 

38-latek porównał swoją sytuację do serwisowanego auta i podkreślił, że teraz czeka go "remont generalny, bez gwarancji, że skończy się sukcesem". Prezenter mógł jednak liczyć na zrozumienie u swoich wydawców i wzruszył się okazaną mu dobrocią. - Wrócę, kiedy będę na siłach - powiedział Chajzer, tym samym uspokajając, że nie znika całkowicie z "Dzień dobry TVN".