Obserwuj w Google News

Magdalena Narożna poinformowała o chorobie. Jest chudziutka i wykończona. Co się dzieje?

2 min. czytania
06.06.2023 21:46
Zareaguj Reakcja

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi jest chora, o czym zawiadomiła fanów na Instagramie. Gwiazda disco polo ma się nie najlepiej, zresztą widać to po jej wyraźnie szczuplejszym wyglądzie. Zaniepokojeni fani przesyłają wokalistce słowa otuchy. 

Magdalena Narożna
fot. Instagram:@madzia_pim

Magdalena Narożna to wokalistka zespołu disco polo Piękni i Młodzi. Po głośnej awanturze w Zakopanem, gdy grupę opuścił Dawid Narożny, przejęła stery i zgromadziła mnóstwo fanów, którzy stoją za nią murem w konflikcie z byłym mężem oraz kibicują nowemu związkowi z Krzysztofem Byniakiem. Niestety ostatni post gwiazdy na Instagramie zmartwił jej followersów. Magda Narożna poinformowała o chorobie. 

Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych zachorowała

W ostatnim czasie 34-letnia gwiazda disco polo chwali się efektami swojej metamorfozy. Piosenkarka nie tylko popracowała nad garderobą i stylem, ale także nad sylwetką. Niestety paskudna choroba sprawiła, że Magda Narożna schudła jeszcze bardziej i prawie niknie w oczach. Gwiazdę Pięknych i Młodych dopadł wirus i wywołał grypę żołądkową, potocznie zwaną  jelitówką

- Dzień dobry! Jak Wasze samopoczucie? Mnie jeszcze trzyma jakiś cholerny wirus (jelitówka) mimo tego staram się uśmiechać. Dostałam dużo info od Was, że nie tylko mnie to dopadło - napisała Magda Narożna.

Magdalena Narożna schudła przez chorobę? 

Chora gwiazda disco polo zaprezentowała się w obcisłym topie i szerokich dżinsach, ale tylko zdradziła tym, ile choroba zabrała jej kilogramów.

Niestety jelitówka potrafi wymęczyć. Ostre zakażenie układu pokarmowego trwa przeważnie kilka dni i zmusza do częstych wizyt w toalecie. Do głównych objawów należą biegunka, bóle brzucha, wymioty i ogólne osłabienie. W najgorszym wypadku jelitówka prowadzi do poważnego odwodnienia organizmu. 

Fani życzą piosenkarce zdrowia i wytrwałości w walce z choróbskiem. - Zdrowia Madziu! Nawet chora jesteś cudowna - piszą i podkreślają, że mimo problemów zdrowotnych gwiazda nadal wygląda kwitnąco. 

Zobaczcie inne zdjęcia odchudzonej Magdy Narożnej. Niesamowite, jak szybko udało jej się osiągnąć taką figurę!